SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Adriano: ”Her akşam içiyordum…”

Adriano: ”Her akşam içiyordum…”

Brezilyalı eski efsane Adriano, futbol oynadığı dönemde alkol kullandığını itiraf etti.

Bir dönem Inter formasıyla Avrupa futboluna damga vuran Brezilyalı futbolcu Adriano, kariyeri hakkında flaş itiraflarda bulundu.

”SADECE İÇERKEN MUTLU OLUYORDUM”

İtalyan basınına konuşan Adriano, ”Babamın ölümü beni derin bir depresyona soktu. Kendimi çok yalnız hissettim. Kendimi her şeyden izole ettim. İtalya’da yalnız, mutsuz ve depresiftim. İçmeye başladım. Sadece içerken mutlu olabiliyordum. Her akşam içtim. Elime ne geldiyse içtim. Viski, şarap, bira… Çok fazla bira içiyordum.” dedi.

”SABAH ANTRENMANINA SARHOŞ GİTMİŞTİM”

Inter’den ayrılma süreci hakkında da konuşan Brezilyalı futbolcu, ”İçmeyi bırakamadım ve sonunda Inter’den ayrılmam gerekti. Sabah antrenmanına alkollü gelmiştim. Nasıl saklayacağımı bile bilmiyordum. Inter, basına kas problemim olduğunu söylememi istedi. Sonradan anladım ki asıl sorun çevremdeki arkadaşlarımmış. Benim için hiçbir şey yapmıyorlardı. Sadece partilere götürüp kadınlarla ve alkolle vakit geçirmemi sağlıyorlardı. Brezilya’ya dönünce milyonlar kaybettim ama mutluluğu aldım.” sözlerini kullandı.

28 Ağustos 2018 Efsane Ronaldo, Enes Ünal`ın başkanı oluyor! Dünyaca ünlü eski Brezilyalı yıldız Ronaldo, Milli futbolcumuz Enes Ünal'ın da formasını giydiği La Liga ekibi Valladolid'i satın alıyor. İlgili Haberi Oku