SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Samsunspor’un adı değişiyor

Samsunspor’un adı değişiyor

Samsunspor'dan TFF'ye başvuru Samsunspor Kulübü, bu sezon müsabakalara 'Yılport Samsunspor' olarak çıkmak için TFF'ye başvurdu.

İsmail AKDUMAN/SAMSUN Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uyanık başkanlığında Nuri Asan Tesisleri’nde toplandı. Mali açıdan sıkıntılı bir dönemden geçen ve Spor Toto 1. Lig’de TFF 2. Lig’e düşen Karadeniz temsilcisi, önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Toplantıda şu karar alındı: “2018-2019 futbol sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel 2. Lig’de bu sezon mücadele edecek takımın müsabakalara iştirak ederken kullanacağı ismin sponsorluk anlaşması gereği “Yılport Samsunspor” olarak TFF Futbol Kulüpleri Tescil Talimatının 3.3. maddesi uyarınca tescili için tüm işlemlerin yapılması ve bu hususta başvuruda bulunulmasına oy birliği ile karar verildi.” 26 Ağustos 2018 Samsunspor`un yeni transferi Şahin Şafakoğlu: Sürekli kaosla anılan bir kulüp vardı aklımda Keçiörengücü'nden transfer edilen Şahin Şafakoğlu, iyi bir takım olduklarını ve takım olgusunu hayata geçirerek mutlu sona ulaşacaklarını ifade etti. Şahin Şafakoğlu, Samsumspor'a transfer olmadan önce aklında soru işaretleri olduğunu da söyledi. İlgili Haberi Oku