SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de imzalar atıldı, toplantıyı Ali Koç da takip etti

Fenerbahçe'de yeni transferler Michael Frey ve Diego Reyes için imza töreni düzenlenirken, töreni Başkan Ali Koç da konuklar ve basın mensuplarının arasında takip etti.
Süper Lig'e üç maçta iki mağlubiyetle başlayan Fenerbahçe, kadrosuna takviyelerde bulunurken, Comolli'nin açıklamalarına göre sarı-lacivertliler transfer döneminin son saatlerini hareketli geçirecek.
"Transfer dönemi halen devam ediyor. Biz de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halen 2 ya da 3 farklı pozisyona oyuncu bakmaktayız" diyen Comolli, hangi mevkilere oyuncu baktıklarını ise henüz paylaşmadı.
Toplantıyı, soruları ve yanıtları dikkatle dinleyen Ali Koç'un düşünceli hali dikkat çekti.
Ancak futbol takımının ligde üst üste aldığı iki yenilgi ve bazı taraftarların transferlerden memnun olmaması nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oldu.
Fenerbahçeli taraftarlar, son günlerde yaşananlar nedeniyle bazı kesimler tarafından eleştirilen Başkan Ali Koç'a destek amacıyla Twitter'da kampanya başlattı.
Cocu ile ilişkisine de değinen Comolli, "“Phillip Cocu ile muhteşem bir ilişkimiz var. Sayısız yemek yedik Fenerbahçe için ne yapabileceğimiz için birlikte düşünüyoruz. Tanıdığım en iyi insanlardan birisi. Aramızda çok saygı dolu bir diyalog var. Böylesine iyi bir hoca ile çalıştığım için çok mutluyum" dedi.
Aziz Yıldırım'ın 20 yıllık başkanlık serüvenine son vererek sarı lacivertli camianın yeni başkanı olan Ali Koç, göreve geldiği günden itibaren büyük bir desteği de arkasına aldı.
Comolli iki oyuncuyu, "Çok gençler, gelişim yapacaklar ve çok değerli iki isimden bahsediyoruz. Haftalardır takıma katılsınlar diye çalışmalar yapıyoruz ve gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz" şeklinde değerlendirdi.