SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen: Sissoko transferi Fenerbahçe’ye olmadı

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Alanyaspor'u 6-0 mağlup ettiği maçı değerlendirirken Fenerbahçe'de beklenen Sissoko transferinin gerçekleşmediğini söyledi.

Güncellenme: 00:33, 28/08/2018

Rıdvan Dilmen, NTV Spor’daki canlı yayında Fenerbahçeli taraftarların merakla beklediği Sissoko transferinin gerçekleşmediğini söyledi. Daha önce kulübü Tottenham ve kendisiyle anlaşıldığı yönünde çıkan haberlerin ardından Fenerbahçeli bir yöneticiyle görüştüğünü söyleyen Dilmen şu ifadeleri kullandı:

”Maçın devre arasında Fenerbahçeli bir yönetici kardeşimiz Sissoko transferinin Fenerbahçe’ye olmadığı söylendiği için en azından bunu söyleyeyim ki… Yarın öbür gün kontrpiyede kalır mıyım bilmiyorum çünkü yayınlandıktan sonra bize haber geldi.” FENERBAHÇE’DEN RESMİ AÇIKLAMA

Sissoko’nun transfer haberleriyle ilgili Fenerbahçe resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı ve haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. İşte sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklama:

“Kamuoyunda, Moussa Sissoko’yu transfer etme girişiminde bulunduğumuz ve sonrasında transferden vazgeçtiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kulübümüzün, Moussa Sissoko’yu transfer etmek için, ne kulübüyle, ne menajeriyle ne de oyuncunun kendisiyle hiçbir teması, hiçbir zaman olmamıştır.”

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Sissoko için Tottenham ile anlaşmaya vardı! Fenerbahçe Sissoko için Tottenham ile anlaşmaya vardı!

Yayınlanma Tarihi:00:17,