SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Marco Fabian iddiaları yalanladı

Marco Fabian iddiaları yalanladı

Fenerbahçe'nin transferinden son anda vazgeçtiği Meksikalı oyuncu Marco Fabian transferin iptali ile ilgili Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamayı yalanladı.

Fenerbahçe’nin transferinden son anda vazgeçtiği Meksikalı oyuncu, sağlık kontrollerinden başarılı bir şekilde geçtiğini iddia etti.

Fox Sports Mexico’nun haberine göre, Fenerbahce'nin İstanbul'a getirdiği ancak anlaşamadığı Marco Fabian, Fenerbahçe'nin sağlık kontrolü hakkında yalan söylediğini ve herhangi bir sakatlığının olmadığı iddia edildi.

Teknik direktör Cocu şle görüştüğünü belirten Fabian ancak sözleşme şartlarının son anda değiştirildiğini ve bunu kabul etmedi. İstanbul'a gelmeden önce önerilen kontratın İstanbul'a geldikten sonra tamamen değiştiği ve rakamın çok altına inildiği iddia edildi.

Fenerbahçe, bugün Marco Fabian transferiyle ilgili şu açıklamayı yayınlamıştı: “Meksikalı futbolcu Marco Fabian'ın kulübümüze transferi ile ilgili kulübü ile görüşülerek başlatılan transfer süreci, oyuncunun İstanbul'a getirilmesi ile devam etmiştir. Tarafımızca yürütülen transfer sürecinin geri kalan adımları olumsuz sonuçlanmış olup, görüşmelerin sonlandırıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız.”

 

27 Ağustos 2018 Fenerbahçe Ozan Tufan`ı PAF takıma yolladı Aykut Kocaman döneminde kadro dışı bırakılan ve Phillip Cocu'nun da gözüne girmeyi başaramayan Ozan Tufan PAF takıma gönderildi İlgili Haberi Oku