SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Abdurrahim Albayrak’tan Modeste ve forvet transferi açıklaması

Abdurrahim Albayrak’tan Modeste ve forvet transferi açıklaması

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Modeste transferinden vazgeçtik, riske girmeye gerek yok" ifadelerini kullandı.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 6-0 kazandıkları Aytemiz Alanyaspor maçından sonra transferle ilgili açıklamalarda bulundu.

Modeste transferinden vazgeçtiklerini duyuran Albayrak, “Anthony Modeste transferinden vazgeçtik. Forvet transferini kesinlikle yapacağız. Belki de 2 tane alacağız. Fatih Hocamızın sürprizler bitmez. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz.” ifadelerini kullandı.

Oyuncunun bonservisini elinde bulunduran TJ Quanjian kulübü Modeste'nin sözleşmesini haksız olarak feshettiğini ve Galatasaray'ın transferi gerçekleştirmesi durumunda konunun FIFA'ya taşınacağını ifade etti.

Böyle bir riski göze almak istemeyen Galatasaray’ın Modeste'nin transferinden vazgeçtiği öğrenildi.

27 Ağustos 2018 Galatasaray`ın Anthony Modeste transferinde pürüz çıktı! Bafetimbi Gomis'i 6 Milyon Euro bonservis bedellle Suudi Arabistan Ligi ekiplerinden Al Hilal'e gönderen Galatasaray'ın, gündemine aldığı bir diğer Fransız futbolcu Anthony Modeste transferinde pürüz çıktı. İlgili Haberi Oku