SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vinnie Jones’tan Mesut Özil’e: ‘Git hastanede yemek pişir’

Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğrafın ardından yaşanan tartışmalarla gündemden düşmeyen Mesut Özil, bu kez de eski İngiliz futbolcu ve aktör Vinnie Jones'un hedefindeydi...

Güncellenme: 21:15, 27/08/2018
Vinnie Jones’tan Mesut Özil’e: ‘Git hastanede yemek pişir’

SKOR DIŞ HABERLER / Eski İngiliz futbolcu ve ünlü aktör Vinnie Jones, Arsenal’in yıldızı Mesut Özil hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Dünya Kupası’nda hayal kırıklığı yaratan Almanya Milli Takımı’nda en çok eleştirilen oyuncuların başında olan Özil, Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf nedeniyle maruz kaldığı ırkçılık nedeniyle milli takımı bıraktığını açıklamıştı.

Yeni sezona Chelsea ve Arsenal yenilgileriyle başlayan Arsenal’de, oynadığı futbolla taraftarları memnun edemeyen Özil’in teknik direktör Unai Emery ile de sorunlar yaşadığı iddia ediliyor.

West Ham United karşısında alınan 3-1’lik galibiyetin ardından konuşan teknik direktör Emery, üstü kapalı şekilde Alman futbolcuyu işaret ederek sahada daha fazla mücadele etmesi gerektiğini dile getirdi.

Yaşananlar hakkında İngiliz basınına konuşan eski futbolcu ve aktör Vinnie Jones, “Git otoyol inşa et, hastanede insanlar için yemek pişir. Dünyanın en harika işine sahip olmanın kıymetini bilmiyorsanız, kendinle gurur duyacağın bir iş yap” ifadelerini kullandı.

Profesyonel futbolculuk kariyerine 1986 yılında Holmsund takımında başlayan Jones, Leeds United, Sheffield United, Chelsea, Wimbledon ve QPR gibi takımlarda forma giydi.

İLGİLİ HABER 13 aydır komada olan Ajax`ın genç yeteneği Abdelhak Nouri`den iyi haber 13 aydır komada olan Ajax`ın genç yeteneği Abdelhak Nouri`den iyi haber

MERKEL: “TARTIŞMA BİÇİMİ HOŞUMA GİTMEDİ”

Uzun süredir futbol dışı konularla gündeme gelen 29 yaşındaki futbolcu için son olarak Almanya Başbakanı Angela Merkel, “Fotoğrafın doğru veya yanlış olduğu konusunda farklı fikirlerde olunabilir. Ancak ardından yaşanan tartışma biçimi kısmen hiç hoşuma gitmedi. İster Özil olsun ister başkası olsun, göçmen kökenli birisi ‘Bana bu toplumda düzgün bir şekilde davranılmıyor’ diyorsa, bunu en azından ciddiye almak ve konuşmak gerekir.” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:18:42,