SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe transferden son anda vazgeçti

Fenerbahçe, sözleşme görüşmeleri için İstanbul'a getirdiği Fabian'ın transferinden vazgeçti. Sarı lacivertli kuılüp resmi internet sitesinden konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Güncellenme: 18:15, 27/08/2018
Fenerbahçe transferden son anda vazgeçti

İrfan YİRMİBEŞ / SÖZCÜ SKOR Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, İstanbul’a getirdiği Meksikalı 10 numara Fabian’ın transferinden vazgeçti.

Fenerbahçe'nin transfer çalışmaları kapsamında görüşme yapmak için İstanbul’a getirdiği Marco Fabian sağlık kontrolünden geçemedi.

Sarı-lacivertlilerin, Fabian ile transfer görüşmesinde bulundu. Ancak yapılan görüşmelerde oyuncuyla anlaşma sağlanamadı. Sağlık kontrolünden geçemeyen Fabian’dan kronik bel sakatlığı olduğu öğrenildi. Fabian bel sakatlığı nedeniyle geçen sezon forma giyememişti.

Futbola Meksika Ligi takımlarından Guadalajara’da başlayan Marco Fabian, ardından Chivas, Cruz Azul ve Eintracht Frankfurt formalarını giyen 29 yaşındaki futbolcu, dün İstanbul’a getirilmişti. FENERBAHÇE’DEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ:

“Meksikalı futbolcu Marco Fabian'ın kulübümüze transferi ile ilgili kulübü ile görüşülerek başlatılan transfer süreci, oyuncunun İstanbul'a getirilmesi ile devam etmiştir.

Tarafımızca yürütülen transfer sürecinin geri kalan adımları olumsuz sonuçlanmış olup, görüşmelerin sonlandırıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız.”

İLGİLİ HABER Göztepe golcüsünü İngiltere`de buldu Göztepe golcüsünü İngiltere`de buldu

 

Yayınlanma Tarihi:14:43,