SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Emmanuel Eboue’nin intihar ettiği iddia edildi! İşte gerçek…

Emmanuel Eboue’nin intihar ettiği iddia edildi! İşte gerçek…

Galatasaray'ın eski sağ beki Emmanuel Eboue'nin intihar ettiği iddia edildi. 34 yaşındaki eski futbolcunun ablasının Kuzey Londra'daki evinde ölü bulunduğu öne sürülürken, daha sonra haberi ortaya atan sitenin aynı haberi aynı metinle ocak ayında da paylaştığı ve intihar iddiasının asılsız olduğu ortaya çıktı.

Bir dönem Galatasaray forması da giyen eski yıldız oyuncu Emmanuel Eboue’nin intihar ettiği iddia edildi. Maddi olarak zor günler geçiren ve depresyonda olduğu bilinen Fildişi Sahilli futbolcunun, Londra Polisi tarafından ablasının Kuzey Londra’daki evinde ölü bulunduğu öne sürüldü. Ancak haberin kaynağı olan “24hrsnews” adlı haber sitesinin haberi aynı metinle daha önce ocak ayında da yayınladığı ortaya çıktı.

Arsenal’da da forma giyen ve Kuzey Londra’da yaşamını sürdüren Eboue’ye Galatasaray da yardımda bulunmuş, 34 yaşındaki eski futbolcuya scout olarak görev verildiği ifade edilmişti. Eski eşiyle yaşadığı boşanma sürecinde mal varlığının neredeyse tamamını yitiren ve zor günler geçiren Eboue, 79 kez ülkesinin milli takımında forma giydi. Eski yıldızdan ve yakın çevresinden iddialarla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 26 Ağustos 2018 Galatasaray`ın sponsorundan Modeste transferi hakkında açıklama Sosyal medya hesabından Galatasaray'ın ilgilendiği Modeste ile ilgili paylaşım yaptığı söylenen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, konuya açıklık getirdi. Sosyal medya hesabı kullanmadığinı söyleyen Erden Timur, yine de sponsoru oldukları Galatasaray'a her zaman yardımda bulunacaklarının altını çizdi. İlgili Haberi Oku