SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ryan Babel’den Antalyaspor mağlubiyeti sonrası flaş paylaşım!

Ryan Babel’den Antalyaspor mağlubiyeti sonrası flaş paylaşım!

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, 3-2'lik Antalyaspor mağlubiyetinin ardından kişisel Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Taraftara mesaj gönderen Babel, "Bazen kaybedersiniz, bazen kazanırsınız, bazen 'evine dönmen' gerekir, bazen 'adamsındır', bazen ıslıklarlar, bazen senin için tezahürat yaparlar" ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Beşiktaş, konuğu Antalyaspor’a 3-2 mağlup olurken karşılaşmada formsuz görüntüsüyle dikkat çeken Hollandalı yıldız Ryan Babel, kişisel Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Takım arkadaşlarına destek olduğunu ifade eden Babel, “Bazen kaybedersiniz, bazen kazanırsınız, bazen ‘evine dönmen’ gerekir, bazen ‘adamsındır’, bazen ıslıklarlar, bazen senin için tezahürat yaparlar, bazen YouTube videolarını beğenirler, bazen artık yapmamanı isterler… Duruma bakmaksızın takım arkadaşlarımın yanındayım… Birlikte kazanan ve birlikte kaybeden ‘1’ takımız… Önümüzdeki maçta gelişeceğiz…” dedi.

Yaz transfer döneminin başında takımdan ayrılacağı yönünde haberler çıkan Ryan Babel formsuz olduğu için zaman zaman eleştirilirken Beşiktaş’ın sosyal medya hesabıyla bir YouTube videosu üzerinden yaşadığı diyalogla da gündeme gelmişti.

04 Ağustos 2018 Ryan Babel`den Beşiktaş`a YouTube tepkisi! Beşiktaş'ın sosyal medyayı en aktif kullanan oyuncularından biri olan Ryan Babel'in YouTube kanalında paylaştığı son video Beşiktaş'ın Twitter hesabından da paylaşıldı. Ancak Babel'in kanalına herhangi bir link verilmemesine Hollandalı Twitter'dan tepki gösterdi. Babel'in tepkisi Beşiktaş taraftarının bir kısmını sinirlendirdi. İlgili Haberi Oku