SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Efsane geri dönsün diye bakın ne kadar topladılar..?

Kocaeli Valiliği’nin öncülüğünde Kocaelispor’u Süper Lig’deki o şaşalı günlerine geri döndürmek için başlatılan “Efsane Geri Dönüyor” yardım kampanyasında şu ana kadar ne kadar para toplandığı açıklandı .

Güncellenme: 14:26, 27/08/2018
Efsane geri dönsün diye bakın ne kadar topladılar..?

Uğur ENÇ / SÖZCÜ

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'un ev sahipliğinde; milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı, siyasi parti il başkanları, oda başkanları, Kocaelispor Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve basın mensuplarının katılımı ile 13 Ağustos tarihinde Kocaeli'nin gururu olan Kocaelispor için “Efsane Geri Dönüyor” adı altında başlatılan yardım kampanyası kapsamında komite kurulmuş, Ziraat Bankası E-5 İzmit Şubesinde açılan 40176402-5039 Hesap No ve İBAN No : TR 16 0001 0024 2440 1764 0250 39 numaralı hesap açılmış, kamuoyu ile paylaşılmış ve her kesimden destek talep edilmişti.

YALNIZCA 11 BİN 452 LİRA

“Efsane Geri Dönüyor” yardım kampanyasının başlatılmasının ardından 9 günlük bayram tatiline girilmesi ve bankaların tatil olması nedeniyle, destek vermek isteyen vatandaşların bayramdan sonra katkıda bulunacakları ön görülürken açılan hesapta bugün itibarıyla 11 bin 452 TL yardım toplandığı görüldü. Kocaeli Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yapılan bu yardımlar Kocaelispor Kulübüne çok önemli katkılar sağlayacak ve geçmiş dönemlerde olduğu gibi bundan sonra da özlenen başarılara imza atacaktır. İnanıyor ve biliyoruz ki taşın altına elini koymaktan çekinmeyen, değerli Kocaelilerin az ve çok demeden Kocelispor için yapmış oldukları katkı, geçmişteki zaferlerin tekrarlanması ve geliştirilmesi konusunda büyük ışık tutacaktır. 3 ay sürecek olan ‘Efsane Geri Dönüyor' yardım kampanyasına destek veren değerli Kocaelilerin her bireyine vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, her kesimin destek ve katkılarını bekliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.