SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karius’tan Beşiktaş taraftarına Türkçe mesaj

Beşiktaş'ın Liverpool'dan kiralık olarak renklerine kattığı Loris Karius, sosyal medya hesabı üzerinden Türkçe paylaşımda bulunarak, "Şimdi meşhur Beşiktaş İstanbul ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum" dedi. 

Güncellenme: 16:33, 26/08/2018
Karius’tan Beşiktaş taraftarına Türkçe mesaj

Beşiktaş’ın İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool’dan kiraladığı Alman kaleci Loris Karius, siyah-beyazlı takımla başarılı olmak için elinden geleni yapacağı bildirdi. Karius, sosyal medya hesabından Türkçe olarak yaptığı paylaşımda, Beşiktaş ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Beni dün havalimanında karşılamanız olağanüstüydü. Beşiktaş ile mümkün olduğu kadar çok kupa kazanmak için elimden geleni yapacağım. Tüm Liverpool taraftarlarına şimdiye kadar verdikleri destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Her zaman her yerde en büyük Kartal” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Sinan Engin: Beşiktaş, Burak Yılmaz için Trabzonspor ile görüştü Sinan Engin: Beşiktaş, Burak Yılmaz için Trabzonspor ile görüştü

Beşiktaş Kulübü, 25 yaşındaki kaleciyi satın alma opsiyonuyla iki sezonluğuna kiralık olarak renklerine bağladığını duyurmuştu.