SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın sponsorundan Modeste transferi hakkında açıklama

Sosyal medya hesabından Galatasaray'ın ilgilendiği Modeste ile ilgili paylaşım yaptığı söylenen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, konuya açıklık getirdi. Sosyal medya hesabı kullanmadığinı söyleyen Erden Timur, yine de sponsoru oldukları Galatasaray'a her zaman yardımda bulunacaklarının altını çizdi.

Güncellenme: 20:30, 26/08/2018
Galatasaray’ın sponsorundan Modeste transferi hakkında açıklama

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, sarı-kırmızılı takımla adı geçen Anthony Modeste ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından Modeste’nin fotoğrafını paylaşarak taraftarları heyecanlandıran Erden Timur, bu duruma açıklık getirdi. Erden Timur, sosyal medya hesabı kullanmadığını ve Galatasaray’a her zaman hizmet etmeye hazır olduklarını dile getirdi.

İLGİLİ HABER Fikret Orman: `Galatasaray ile görüştük...` Fikret Orman: `Galatasaray ile görüştük...`

Emre Akbaba’nın Galatasaray’a gelişinde büyük rol üstlenen Erden Timur, sosyal medyada yazılanların kendisi ile ilgisi olmadığını ve şahsi hesabı bulunmadığını kaydederek, “Şirketim adına açılan kurumsal hesap haricinde sosyal medyada şahsıma ait bir hesabım yoktur. Transferde gündemde olan isimleri bende görüyorum. Gerekli görüldüğü zaman ana sponsoru olduğumuz Galatasaray’a her zaman hizmet etmeye hazırız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:20:09,