SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Badou Ndiaye transferini KAP’a bildirdi…

Son dakika... Galatasaray, Badou Ndiaye'nin kiralanması için Stoke City ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Güncellenme: 23:22, 25/08/2018
Galatasaray Badou Ndiaye transferini KAP’a bildirdi…

Galatasaray, Badou Ndiaye transferinde mutlu sona ulaştı. Sarı-Kırmızılılar, Stoke City ile son pürüzleri gidererek, Senegalli futbolcuyu bedelsiz olarak olarak kadrosuna kattı. Sarı-Kırmızılılar, Ndiaye transferi için görüşmelerin başladığını KAP’a bildirdi.

Teknik direktör Fatih Terim’in Göztepe maçının ardından ”Pazartesi veya Salı günü aramıza katılmasını bekliyoruz” dediği Senegalli futbolcunun transferi mutlu sonla bitti. Galatasaray, 27 yaşındaki futbolcunun 1 yıl kiralık olarak transferi için Stoke City ile arasındaki tüm pürüzleri çözdü ve transferde mutlu sona ulaştı.

16 MİLYON EURO’YA SATILMIŞTI

Galatasaray 2 sezon önce Osmanlıspor’dan 7.5 milyon Euro’ya aldığı Ndiaye’yi geçen yıl 16 milyon Euro’ya İngiliz ekibine satmıştı. Sarı kırmızılılar eski oyuncusunu tekrar kiralık olarak kadrosuna kattı.

İLGİLİ HABER Ndiaye`den Galatasaray taraftarını heyecanlandıran paylaşım! Ndiaye`den Galatasaray taraftarını heyecanlandıran paylaşım!

Galatasaray, Ndiaye transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.

Galatasaray’dan yapılan açıklama şu şekilde:

Profesyonel futbolcu Papa Alioune Ndiaye’nin geçici transferi konusunda kulübü Stoke City Football Club Limited ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Yayınlanma Tarihi:21:57,