SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Olcay Şahan: 3 puanı elimizden aldılar

Süper Lig'de 3.hafta maçınca Ankaragücü ile Trabzonspor 2-2 berabere kaldı. Maç sonu Olcay Şahan 90+1'de Başkent ekibinin attığı beraberlik golü öncesi verilen faul kararı için hakem Mete Kalkavan'a sert çıktı.

Güncellenme: 22:39, 25/08/2018
Olcay Şahan: 3 puanı elimizden aldılar

Trabzonspor’un Ankaragücü ile Osmanlı Stadı’nda 2-2 berabere kaldığı maçın ardından konuşan Olcay Şahan, maçın hakemi Mete Kalkavan’a ateş püskürdü. İşte Olcay Şahan’ın açıklamaları:

”Kendimi iyi hissediyorum, hocam sağ olsun özgüven veriyor. 3 puanı tuttuk, elimizden kaçtı demeyelim ama elimizden aldı diyelim. Rakip oyuncu diyor ki; ben yaptım faulü ama bize verdi diyor. Kaçırdık demeyelim, kaçırdılar, elimizden aldılar diyelim.

Ankaragücü ve Trabzonspor taraftarını tebrik ediyorum. İnanılmaz kötü zemin şartlarında iyi bir maç oynadığımızı düşünüyorum. 3 puanı hak etmiştik ama futbolda son dakikaya kadar mücadele etmen lazım. Üzgünüz ama iyi performans gösterdik 3 puanı elimizden aldılar alan kişileri de gördük faul olmayan pozisyonda faul verdiler. İnanıyoruz ki Galatasaray maçı ile bu yaşananları telafi edeceğiz. Çalışıyoruz, bizim futbolumuza bakarsanız ayağa oynayan kısa paslarla oynayan takımız. Uzun boylu oyuncular pek bu oyunu oynamayamaz. Daha iyi organize etmemiz gerekiyor. Çalışıp düzelteceğiz.”

İLGİLİ HABER Ünal Karaman: O pozisyon canımızı yaktı, Mete Kalkavan hata yaptı... Ünal Karaman: O pozisyon canımızı yaktı, Mete Kalkavan hata yaptı...