SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın gözdesi Badou Ndiaye için flaş sözler! ”Büyük saçmalık…”

İngiltere Championship ekiplerinden Stoke City'nin teknik direktörü Gary Rowett, Galataaray ile tekrar anlaşan Badou Ndiaye için flaş sözler kullandı.

Güncellenme: 09:35, 25/08/2018
Galatasaray’ın gözdesi Badou Ndiaye için flaş sözler! ”Büyük saçmalık…”

Geçtiğimiz sezon İngiltere Premier Lig’den İngiltere Championship’e  düşen Stoke City’nin 45 yaşındaki teknik patronu Gary Rowett, Galatasaray’a dönmesi beklenen Senegalli yıldız Badou Ndiaye için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

”TAMAMEN SAÇMALIK!”

Gary Rowett, Senegalli futbolcu için ”Badou, geçtiğimiz hafta içinde antrenmanı terk etti. Büyük saçmalıktı. Tamamen saçmalık! Bu tür haberler ortaya çıktığında biz de gerilimi azaltmak için bir şeyler dediğimizde sanki bahane üretiyoruz gibi geliyor.’‘ şeklinde konuştu.

”DAHA FAZLA BEKLEYEMEZDİK”

Öte yandan İngiliz ekibi, Badou Ndiaye’nin yerine 8 milyon euro bonservis ücreti ödeyerek orta sahaya Brentford’dan Ryan Woods’u transfer etti. Transfer hakkında konuşan Rowett, ”Orta sahada iyi futbolculara sahip olmak istediğimizi hep söylemiştim. Sezon öncesi Badou’nun bizimle kalacağını düşünmüştük. Ancak eğer gitmek istiyorsa biz de daha fazla bekleyemezdik. Bence Ryan, takım için çok etkili olacak.” sözlerini kullandı.

İLGİLİ HABER Gomis`ten Galatasaray`a veda mesajı Gomis`ten Galatasaray`a veda mesajı