SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarından Rüştü Reçber’in oğlu Burak Reçber’e tepki!

Galatasaray'ın altyapısında forma giyen eski kaleci Rüştü Reçber'in oğlu Burak Reçber sarı kırmızılı camiayı karıştırdı. Burak Reçber'e ait olduğu iddia edilen ancak sonradan sahte hesap olduğu anlaşılan profilin Instagram'da yaptığı paylaşımlar Galatasaray taraftarının tepkisine neden oldu.

Güncellenme: 16:16, 25/08/2018
Galatasaray taraftarından Rüştü Reçber’in oğlu Burak Reçber’e tepki!

Fenerbahçe’nin efsane kalecilerinden Rüştü Reçber’in Galatasaray altyapısında forma giyen oğlu Burak Reçber’e ait olduğu iddia edilen Instagram sayfasında yapılan paylaşımlar Galatasaray camiasını ayağa kaldırdı.

Ancak paylaşımların yapıldığı ve daha sonra kapatıldığı fark edilen “mrecber17” isimli hesabın sahte olduğu iddia edilirken Burak Reçber’in gerçek Instagram hesabının “mbrecber” olduğu öğrenildi.

Bazı Galatasaraylı taraftarlar Burak Reçber’e ait olduğu iddia edilen bu paylaşımlara tepki gösterirken “Kalbi Galatasaray için atan gençler varken yer işgal etmesin” yorumları yapıldı.

GALATASARAY’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Yaşanan gelişmelerin ardından Galatasaray’ın Twitter’daki akademi hesabından konuyla ilgili bir açıklama yapıldı ve taraftarları hoşgörüye davet edildi.

10 yaşındaki Burak Reçber 2014 yılından beri Galatasaray altyapısında forma giyiyor.

İşte Galatasaray’dan yapılan açıklama;

Öte yandan konuyla ilgili sosyal medyada şu yorumlar yapıldı;

Yayınlanma Tarihi:16:00,