SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bomba iddia! Gomis, gitmeden önce Muslera’yla kavga etti!

Fransız golcü Bafetimbi Gomis takımdan ayrılmak için her şeyi yaptığı iddia edildi. Gomis'in transferinden 20 gün önce takım kaptanı Fernando Muslera ile kavga ettiği ve yine zam istediği iddia edildi.

Güncellenme: 12:00, 25/08/2018
Bomba iddia! Gomis, gitmeden önce Muslera’yla kavga etti!

TRT Spor’da yer alan iddiaya göre; Fransız forvet, 20 gün önceki takım yemeğinde Muslera’yla kavga etti.

Gomis’in kavgayı da takımdan ayrılmak için çıkardığı. Bu şok olaydan 10 gün sonra da Abdurrahim Albayrak’tan maaşına yine zam yapılmasını istediği ve talebi olumlu karşılanmayınca da masaya yumruğunu vurduğu iddia edildi.

Gomis’in Al Hilal’den kazanacağı para ise gerçekten dudak uçuklatacak cinstendi.

2 senede 20 milyon!

Senelik 9 milyon euro garanti maaş alacak tecrübeli forvetin parası, bonuslarla birlikte 10 milyon euroya çıkıyor. 2 yılda 20 milyon euroyu cebine koyacak. Artık 33 yaşına gelen Fransız forvet için bu transfer tam bir emeklilik ikramiyesi oldu.

Galatasaray’daki yıllık kazancı 3 milyon 350 bin euroydu. Bu rakam, bonuslarla birlikte 4 milyon euro civarına çıkıyordu. Yani Al Hilal’e Türkiye’deki maaşının 2 katından fazlasına gitti ve bu transfer böylece bitti.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın gözdesi Badou Ndiaye için flaş sözler! ``Büyük saçmalık...`` Galatasaray`ın gözdesi Badou Ndiaye için flaş sözler! ``Büyük saçmalık...``