SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın yeni transferi Karius İstanbul’a geldi…

Beşiktaş'ın, Liverpool'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Alman kaleci Karius İstanbul'a geldi. Siyah beyazlı kulüp 2 yıllığına anlaşmaya vardığı yeni kalecileri için sosyal medyadan özel bir klip yayınladı.

Kaleci Fabri’nin takımdan ayrılmasının ardından 1 numaraya takviye arayışındaki Beşiktaş, Liverpool’dan Loris Karius’u iki yıllığına kiraladı.

Liverpool kulübü resmi internet sitesinden Karius’un iki yıllığına Beşiktaş’a kiralandığını resmen açıkladı.

Resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapan Beşiktaş, Karius için özel klip hazırladı. Önce İngilizce olarak takipçilere duyurulan klip, daha sonra kaldırılarak Türkçe olarak yeniden paylaşıldı.

25 Ağustos 2018 Beşiktaş`ın yeni transferi Karius İstanbul`da! İlgili Haberi Oku

25 yaşındaki Alman kalecinin özel uçağı transferin duyurulmasının ardından İstanbul’a iniş yaptı. Ailesi ve menajeri Florian Goll ile birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş yapan Karius’u kalabalık bir taraftar grubu karşıladı…

1.89 boyundaki Karius’un sağlık kontrollerinin ardından kendisini siyah beyazlı renklere bağlayan imzayı atacak.

24 Ağustos 2018 Loris Karius, Beşiktaş için İstanbul`a geliyor Liverpool'un gözden çıkardığı kaleci Loris Karius'un Beşiktaş ile sözleşme imzalamak için yarın akşam saatlerinde İstanbul'a geleceği açıklandı. Karius'un 2 yıllık kiralama bedeli için Liverpool'a 2.5 milyon Euro verilecek. İlgili Haberi Oku

İşte Beşiktaş’ın Karius için hazırladığı klip: