SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni transferi Frey’den ilk sözler

Fenerbahçe'nin FC Zurich'ten transfer ettiği Michael Frey, kendisini sarı-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeye imza attıktan sonra açıklamalarda bulundu. Michael Frey, çok mutlu olduğunu ve kendisi ile gurur duyduğunu söyledi. Michael Frey'in Fenerbahçe'de giyeceği forma numarası da belli oldu.

Güncellenme: 18:44, 24/08/2018
Fenerbahçe’nin yeni transferi Frey’den ilk sözler

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Zurich takımından Michael Frey ile dört yıllık sözleşme imzaladı.

İsviçre’nin FC Zurich takımından transfer olan Michael Frey, imza töreninin ardından kısa bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli’nin de yer aldığı imza töreninde Fenerbahçe’ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Frey, “Kendimle gurur duyuyorum” dedi. Fenerbahçe’de 22 numaralı formayı giyecek olan Michael Frey, yeni formasıyla ilk pozlarını da verdi.

İLGİLİ HABER Diego Reyes bu gece İstanbul`a geliyor! Diego Reyes bu gece İstanbul`a geliyor!

Çok mutlu olduğunu belirterek sözlerine başlayan Frey “Kendimle gurur duyuyorum. Geçen sene iyi bir sezon geçirdim. Aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim. Gollerimi atacağım ve bu sayede takımıma puanlar kazandıracağım. Hep beraber çalışır ve birlik olursak başarıya ulaşacağımızı, istediğimizi elde edeceğimizi düşünüyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de 18 yıl sonra bir ilk! Fenerbahçe`de 18 yıl sonra bir ilk!

Damien Comolli de imza töreninde açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe Yönetim Kurulu’nun takıma takviye yapma konusunda ne kadar kararlı olduğunun altını çizdi. Frey’in kendileri için çok önemli bir transfer olduğunu ifade eden Comolli, şunları söyledi:

“Bu pozisyonda gerçekten yetenekli ve genç oyuncular bulmak çok zordur. Kendisi bize genç ve taze bir kan olacak. Gördüğünüzde ne kadar güçlü olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Fiziksel olarak gerçekten çok güçlü bir oyuncu. Topsuz oyunda çok sert. Rakip defansı çok rahatsız eden bir isim. Aynı zamanda toplu oyunda çok yetenekli ve golde çok becerikli bir oyuncu… Kendisi çok genç ve gelişmeye çok açık bir oyuncu. İleride bu kulübün çok büyük bir değeri olacaktır.”

Taraftarların heyecanına da değinen Comolli, “Takımıza kattığımız isimler çok yönlü isimler. Hem katkı sağlayabiliyorlar hem de direkt gol atacak isimler. İleride kendilerini geliştirip daha değerli hale gelecekler” diyerek sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi:18:18,