SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe ile Josef de Souza’nın yolları ayrıldı

Fenerbahçe, Brezilyalı yıldız Josef de Souza transferi için Suudi Arabistan ekibi AL Ahli kulübüyle görüşmelere başladığını açıkladı.

Güncellenme: 16:53, 23/08/2018
Fenerbahçe ile Josef de Souza’nın yolları ayrıldı

Fenerbahçe, Josef de Souza transferi için Al Ahli Kulübü ile görüşmelere başlandığını açıkladı. Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmede Suudi Arabistan kulübü Al Ahli SC tarafından futbolcumuz Josef de Souza için gelen ikinci transfer teklifi kulübümüz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Kulübümüzün yüksek menfaatleri gereği, futbolcunun transferi konusunda Al Ahli ile görüşmelere başlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol`dan Josef`in transfer sürecinde Fenerbahçe`ye eleştiri Mehmet Demirkol`dan Josef`in transfer sürecinde Fenerbahçe`ye eleştiri

Al Ahli Kulübü de Fenerbahçe’den Josef de Souza’yı transfer ettiğini açıkladı. Suudi Arabistan ekibi, Josef de Souza transferini resmi Twitter hesabından paylaştığı bir video ile duyurdu.

İşte Al Ahli’nin yaptığı paylaşım:

Fenerbahçe Josef de Souza’nın transferi için Al Ahli takımıyla transfer görüşmelerine başlandığını KAP’a bildirdi

Sarı-lacivertli kulüpten KAP’a yapılan açıklamada yer alan ifadeler şu şekilde:

“Profesyonel futbolcumuz Josef de Souza’nın Suudi Arabistan Kulübü Al Ahli SC’ye transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.”

Sarı-Lacivertli kulüp dün ortaya atılan Arabistan iddialarını resmi siteden yalanlamıştı.

İşte Fenerbahçe’nin dün yaptığı açıklama…

“Futbolcumuz Josef de Souza'ya bir teklif yapıldığı ve kulübümüzün bu teklifi kabul ettiği yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Josef de Souza takımımız için önemli bir yere sahip olup; kulübümüzün, futbolcumuza dair böyle bir planlaması bulunmamaktadır.

Kamuoyunun ve taraftarlarımızın bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

 

Yayınlanma Tarihi:10:18,