SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan Ozan Tufan açıklaması

Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla Fenerbahçeli Ozan Tufan ile ilgili çıkan transfer haberlerini yalanladı.

Güncellenme: 00:36, 24/08/2018
Beşiktaş’tan Ozan Tufan açıklaması

UEFA Avrupa Ligi play off ilk maçında Partizan ile karşılaşacak olan siyah beyazlıların Sırbistan’da Ozan Tufan transferi için girişimde bulunduğu iddia edildi…

NTV Spor’da yer alan haberde; Partizan maçı için Belgrad'da bulunan Beşiktaş yöneticileri, Ozan Tufan'ın menajeri Mirsad Türkcan ile görüştüğü öne sürülmüştü. Siyah beyazlı kulüp Ozan Tufan haberleri ile ilgili resmi siteden bir açıklama yayınlayarak transferi yalanladı.

İşte Beşiktaş’tan yapılan açıklama:

Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcularından Ozan Tufan’ın kulübümüze transfer olacağı yönünde basında çeşitli haberler ve iddialar yer aldığını görmekteyiz. 

Spor ailesinin bir üyesi olan Mirsad Türkcan'ın daveti üzerine, Sırbistan'da Başkanımız ve YK üyelerimizin de katılımıyla dostane bir yemek yenildiği doğrudur. 

Ancak yemek sırasında Ozan Tufan ile ilgili hiçbir konu gündeme gelmemiştir. 

Beşiktaş'ın Ozan Tufan ile ilgili bir transfer düşüncesi veya bir planı bulunmamaktadır. 

Kaldı ki, böyle bir düşünce olmuş olsa ilk olarak ebedi dostumuz Fenerbahçe Spor Kulubü ile görüşme yapmayı tercih ederdik. 

Bu iddiaların asılsız olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

İLGİLİ HABER Son dakika... Galatasaray`dan KAP`a Bafetimbi Gomis açıklaması Son dakika... Galatasaray`dan KAP`a Bafetimbi Gomis açıklaması

Yayınlanma Tarihi:20:06,