SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Akbaba veda etti

Galatasaray'ın Aytemiz Alanyaspor'dan kadrosuna kattığı Emre Akbaba, eski takımına veda mesajı yayınladı. Emre Akbaba mesajında "Verilen mücadeleleri hiçbir zaman unutmayacağım" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 16:47, 23/08/2018
Emre Akbaba veda etti

Aytemiz Alanyaspor’dan Galatasaray’a transfer olan 25 yaşındaki futbolcu Emre Akbaba sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla Akdeniz ekibine veda etti.

İLGİLİ HABER Gomis`in transferi için kritik saatler! Gomis`in transferi için kritik saatler!

Alanyaspor’da her zaman aile ortamı olduğunu ifade eden Emre Akbaba Aytemiz Alanyaspor formasıyla paylaştığı fotoğrafın altına, “Beraber çok güzel günler geçirdik. İki şampiyonluğu, kümede kalma adına dökülen teri, takım arkadaşlarımla verilen mücadeleleri hiçbir zaman unutmayacağım. Malzemecilerimizden sağlık ekibimize, mutfak çalışanlarından emek veren ablalarımıza, her şey için teşekkür ediyorum. Bende emeği büyük olan, gelişmemi sağlayan bütün hocalarımın ellerinden öpüyorum. Beraber savaşıp hedeflerimiz uğruna bu forma altında mücadele ettiğim tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonrası için de başarılar diliyorum… Son olarak, sokakta, tesislerde, stadyumda, bana yer ve zaman fark etmeksizin her koşulda destek veren taraftarımıza, her şey için çok teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun, saygılarımla” açıklamasında bulundu.