SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yengeler ortalığı karıştırdı! Kjaer nereye koşuyor?

Yengeler ortalığı karıştırdı! Kjaer nereye koşuyor?

Danimarkalı yıldız Simon Kjaer'in eşi Elina Gollert ve Beşiktaşlı Tolgay Arslan’ın eşi Jana Arslan’ın sosyalm medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar transfer iddialarına yol açtı.

Simon Kjaer, hem Galatasaray hem de Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki bir isim. Sevilla'lı futbolcunun adı dün bir anda transfer gündemine oturdu.

Önce Danimarkalı futbolcunun eşi Elina Gollert, Stokholm ve İstanbul şıklarının olduğu “Nereye gidiyoruz” sorusunu sordu.

Daha sonra Beşiktaşlı Tolgay Arslan'ın Alman vatandaşı eşi Jana Arslan, Gollert'i etiketleyip G.Saray bayrağı paylaştı ve “Bana bunun için kızma” yazdı.

Jana daha sonra bunu sildi. Bu iki paylaşım transfere yoruldu. Ancak daha sonra Gollert'in Türkiye'ye tatil için geldiği iddiası ağırlık kazandı.

21 Ağustos 2018 Simon Kjaer`in eşinden Galatasaray taraftarlarını heyecanlandıran paylaşım Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu belirtilen Fenerbahçe'nin eski savunmacısı Simon Kjaer'in eşi, sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu. İlgili Haberi Oku