SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Michael Frey, Fenerbahçe için İstanbul’a geliyor

Michael Frey, Fenerbahçe için İstanbul’a geliyor

Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı golcü oyuncu Michael Frey, 23 Temmuz'da saat 14.00 civarı sağlık kontrolünden geçmek ve sözleşme imzalamak için İstanbul'a gelecek.

İsviçre’nin FC Zürich takımında forma giyen ve Fenerbahçe’nin bir süredir kadrosuna katmak istediği 24 yaşındaki santrfor oyuncusu Michael Frey, 23 Temmuz’da saat 10.00’da Zürih’ten kalkan uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaşacak.

Fenerbahçe daha önce oyuncunun kendisi ile anlaşma sağlarken, oyuncunun kulübü Zürich ile anlaşamamış ve Frey takımdan ayrılmak istediğini ısrarla dile getirdiği için kadro dışı bırakılmıştı.

Frey’in yarın sözleşmesinin son detaylarının tamamlanmasının ardından sağlık kontrollerinden geçerek resmi imzayı atması bekleniyor. 22 Ağustos 2018 Borçlu kulüplere sert uyarı: Dikkat batıyorsunuz! İlgili Haberi Oku

21 Ağustos 2018 Fenerbahçe`nin istediği Michael Frey süresiz kadro dışı! Fenerbahçe'nin ilgilendiği golcü oyuncu Michael Frey, transferine 'süre' nedeniyle izin vermeyeceğini açıklayan kulübü Zurich'e tepki gösterdi. Tepki sonrası 24 yaşındaki futbolcu süresiz kadro dışı bırakıldı. İlgili Haberi Oku