SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Peru’da akıl almaz olay… Polis futbolcuyu maçın ortasında tutukladı!

Peru’da akıl almaz olay… Polis futbolcuyu maçın ortasında tutukladı!

Peru'da oynanan Union Kimbiri-Sport Huanta arasındaki kupa maçında yeşil sahalarda daha önce rastlanmamış bir olay meydana geldi. Polis, maç oynanırken Union Kimbiri futbolcusu Cesar Montalvo'yu tutukladı.

SKOR DIŞ HABER Peru’da futbol sahalarında herkesi şaşkına çeviren bir durum yaşandı. Union Kimbiri ile Sport Huanta arasında oynanan kupa maçında polis, sahaya girerek bir futbolcuyu tutukladı. Union Kimbiri’de forma giyen Cesar Montalvo, ne olduğunu bile anlamadan kendisini polis otosunda buldu. Polis, Cesar Montalvo’nun tutuklanıp gözaltına alınmasına neden olarak sahte kimlik kullanmayı gösterdi.

21 Ağustos 2018 13 aydır komada olan Ajax`ın genç yeteneği Abdelhak Nouri`den iyi haber Ajax'ın geçtiğimiz yıl temmuz ayında Werder Bremen ile oynadığı hazırlık maçında kalbi duran ve 13 aydır komada olan Abdelhak Nouri'den iyi haber geldi. Abdelhak Nouri'nin abisi Abderrahim, kardeşinin 5 Ağustos'ta komadan çıktığını açıkladı. İlgili Haberi Oku

Eloy Molina Robles Stadı’nda Sport Huanta’nın Union Kimbiri’yi konuk ettiği kupa maçını izlemeye gelenler, hiç beklemedikleri bir olaya şahitlik yaptı. Union Kimbiri futbolcusu Cesar Montalvo, iki yıldır sahte kimlikle yaşadığı gerekçesiyle polis tarafından tutuklandı. Asıl adının Jose Anthony Larrain Contreras olduğu belirtilen Cesar Montalvo, polis tarafından maçın ortasında apar topar götürüldü. Stadyumun dışına çıkarılan Cesar Montalvo’nun tutuklanmasına tepki gösteren takım yöneticileri, polis ile kısa bir süre tartıştı.

21 Ağustos 2018 Roma`nın Cengiz Ünder paylaşımı güldürdü! Roma, milli yıldızımız Cengiz Ünder hakkında yaptığı paylaşımla güldürdü. Genç oyuncunun İtalyancasını geliştirdiğini ifade eden paylaşımda Cengiz'in İtalyanlar tarafından sıklıkla kullanılan bir jesti yaparken çekilmiş fotoğrafına yer verdi. İlgili Haberi Oku

Kimbiri’yi çalıştıran teknik direktörün de karıştığı tartışmada polis, Cesar Montalvo’nun tutuklanmasına tepki gösteren teknik adama “Siz teknik direktörsünüz hakim değil” şeklinde cevap verdi. Cesar Montalvo ise tutuklanması sırasında “Ben futbolcuyum suçlu değil” diyerek yaşadıklarına isyan etti. Ancak polis, ne takım yetkililerini ne de futbolcunun söylediklerini dinlemedi ve Cesar Montalvo’yu tutukladı.

Union Kimbirli’nin 2-0 geride olduğu zaman gerçekleşen olay sonrası karşılaşma iptal edildi. Peru Futbol Federasyonu’nun maç ile ilgili Sport Huerta’nın hükmen galibiyeti şeklinde karar vermesi bekleniyor.