SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kardemir Karabükspor Kulübü Yönetim Kurulu, olağanüstü kongre kararı aldı. Spor Toto 1. Lig ekibinin başkanı Mehmet Aytekin, yaptığı açıklamada, yönetim olarak olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını söyledi.

İLGİLİ HABER Antalyaspor seçime gidiyor Antalyaspor seçime gidiyor

Kararı kulübün internet sitelerinden de duyurduklarını belirten Aytekin, “Şehrin ileri gelenleriyle son yaptığımız görüşmeler sonunda herhangi bir destek olunmayacağını anladık. Ana sponsorumuz KARDEMİR de duruma duyarsız kaldı. Geçmiş yönetimlerin bizlere bıraktığı borçlar nedeniyle bu sezonki transferlerimize de lisans çıkaramadık. 31 Ağustos’a kadar süremiz var. Şehrin ve takımın, Karabük sevdalılarının önünü açmak için kongre kararı aldık” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Şansal Büyüka`dan sert sözler! `Hesabı kefiller öder!` Şansal Büyüka`dan sert sözler! `Hesabı kefiller öder!`

Olağanüstü genel kurul toplantısının bugün saat 14.00’te Vali Nafız Kayalı Gençlik Merkezi Salonu’nda yapılacağını aktaran Aytekin, çoğunluk sağlanamadığı takdirde bu kez çoğunluğa bakılmaksızın kongrenin 29 Ağustos’ta aynı saatte ve yerde yapılacağını kaydetti.