SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kardemir Karabükspor’da olağanüstü kongre kararı

Kardemir Karabükspor’da olağanüstü kongre kararı

Bir süredir mali sıkıntılar yaşayan Kardemir Karabükspor'da yönetim kurulu, olağanüstü kongre kararı aldı.

Kardemir Karabükspor Kulübü Yönetim Kurulu, olağanüstü kongre kararı aldı. Spor Toto 1. Lig ekibinin başkanı Mehmet Aytekin, yaptığı açıklamada, yönetim olarak olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını söyledi.

20 Ağustos 2018 Antalyaspor seçime gidiyor Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, Atiker Konyaspor maçında taraftarın ‘yönetim istifa' çağrısına uyduklarını belirterek, yönetim olarak oy birliğiyle olağanüstü genel kurula gitme kararı aldıklarını açıkladı. İlgili Haberi Oku

Kararı kulübün internet sitelerinden de duyurduklarını belirten Aytekin, “Şehrin ileri gelenleriyle son yaptığımız görüşmeler sonunda herhangi bir destek olunmayacağını anladık. Ana sponsorumuz KARDEMİR de duruma duyarsız kaldı. Geçmiş yönetimlerin bizlere bıraktığı borçlar nedeniyle bu sezonki transferlerimize de lisans çıkaramadık. 31 Ağustos’a kadar süremiz var. Şehrin ve takımın, Karabük sevdalılarının önünü açmak için kongre kararı aldık” diye konuştu.

22 Ağustos 2018 Şansal Büyüka`dan sert sözler! `Hesabı kefiller öder!` Şansal Büyüka spor dünyasında yaşanan olaylar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.Büyüka 'Fenerbahçe'de Koç Yönetimi, titiz tavrına rağmen transferde Aziz Yıldırım Yönetimi'nden daha da geç kaldı. Comolli, “Bir yıldır çalışıyoruz, 100 futbolcuyu takipteyiz” demişti. Ayew'i, Slimani'yi, Barış'ı tanımak için Comolli olmaya gerek yok.' yorumunda bulundu. İlgili Haberi Oku

Olağanüstü genel kurul toplantısının bugün saat 14.00’te Vali Nafız Kayalı Gençlik Merkezi Salonu’nda yapılacağını aktaran Aytekin, çoğunluk sağlanamadığı takdirde bu kez çoğunluğa bakılmaksızın kongrenin 29 Ağustos’ta aynı saatte ve yerde yapılacağını kaydetti.