SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe transfer haberleri: “Ver Ozan’ı al Orkan’ı!” 22 Ağustos

Beşiktaş Ozan Tufan için Fenerbahçe'nin nabzını yokluyor. Transfer sezonunu sona ermesine kısa bir süre kala Comolli, Moussa Sissoko için çaba harcıyor. İşte, Fenerbahçe transfer haberleri ve son dakika transfer gelişmeleri...

Güncellenme: 16:26, 22/08/2018
Fenerbahçe transfer haberleri: “Ver Ozan’ı al Orkan’ı!” 22 Ağustos

Fenerbahçe’de beklenen patlamayı yıllardır gerçekleştiremeyen Ozan Tufan için Beşiktaş’ın Orkan Çınar ve 1 milyon euro teklifi vermeye hazırlandığı iddia ediliyor. İngiliz ekibiyle kiralama konusunda el sıkışmaya çok yaklaşan Comolli, Moussa Sissoko’nun Fenerbahçe forması giymesi için de yoğun mesai harcıyor. Fenerbahçe transfer haberlerini merak bekleyen taraftarlar için sarı lacivertli ekipte yaşanan son dakika gelişmelerini haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

OZAN TUFAN ORKAN ÇINAR TAKASI İDDİASI

Fenerbahçe’de artık forma giymesi zor olarak görülen Ozan Tufan için Beşiktaş’ın devreye girdiği konuşuluyor. AMK gazetesinde yer alan habere göre Beşiktaş Ozan Tufan’a karşılık Orkan Çınar takası sunarak masaya oturmaya hazırlanıyor. Takasın dışında ayrıca 1 milyon euro bonservis ödemeyi de teklif edecek olan Beşiktaş, Cocu’nun vereceği kararı bekliyor.

Kendinisi Türk futboluna kazandıran Şenol Güneş ile yeniden çalışmaya sıcak bakan Ozan Tufa, Fenerbahçe yönetimi ile görüşerek kolaylık isteyecek. Orkan Çınar Konusunda kararsız kalan Fenerbahçe, 1 milyon euroluk teklifin yükseltilmesini istiyor.

FENERBAHÇE’DE SİSSOKO’YU İKNA TURU

Transferde dur durak bilmeyen Fenerbahçe, uzun süredir peşinde koştuğu Moussa Sissoko konusunda sona yaklaştı. Tottenham kulübüyle yıldız orta saha oyuncusunun kiralanması konusunda anlaşma noktasına gelen sportif direktör Damien Comolli, vatandaşı Fransız futbolcuyu ikna etmek için hem futbolcuyla hem de menajeriyle iletişimini bir an olsun kesmiyor.

Yapılan ilk görüşmelerde Tottenham’dan ayrılmak istemeyen Sissoko Comolli’nin ısrrarı sonrası düşünmek için süre istemişti. Fenerbahçe, Tottenham ile 29 yaşındaki futbolcunun kiralanması konusunda anlaşma noktasına geldi. Sissoko Fenerbahçe’nin teklifini kabul ederse yakın zamanda imzalar atılacak.