SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Demirkol’dan Karius yorumu! ‘Tribündeki hanımefendilerin sayısı artacak’

Demirkol’dan Karius yorumu! ‘Tribündeki hanımefendilerin sayısı artacak’

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş'a transferi konuşulan Loris Karius transferini başka bir açıdan değerlendirdi.

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, BeinSports Haber ekranlarında yayınlanan Bein Manşet programında, Beşiktaş’a transfer olması konuşulan İngiltere Premier Lig’i ekiplerinden Liverpool’un Alman file bekçisi Loris Karius hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Mehmet Demirkol’un Beşiktaş’a transferi konuşulan Karius hakkında yaptığı açıklamalar…

“Tribündeki hanımefendilerin sayısı artacak herhalde. Karius iyi bir kaleci hiç şüphe yok. Zaten iyi bir okuldan çıkmış. Şampiyonlar Ligi finali biraz bozdu, kafaya darbe mi aldı, ondan mı böyle onu çok bilmek mümkün değil. Ramos’un dizi kafasına geldi. Hocası da kesin ondan oldu diye bir yargıda bulundu. Tabii çok büyük bunalım kolay değil. Ne telefonlar ne tehditler geldi, kimbilir. Özel hayatını bile etkiledi. Sevgilisiyle de arası bozuldu. Büyük bunalım. En büyük zirveden bir anda düşmek. Buna bir rehabilitasyon olarak bakmak lazım. Şenol Hoca ve Beşiktaş seyircisi arkasında durur. Karius iyi bir rehabilitasyon noktasına geliyor. Çünkü Beşiktaş taraftarı bunu da dert eder. Hadi şu adamı ayağa kaldıralım derler. Doğru tercih.”

20 Ağustos 2018 Beşiktaş kalecisini Liverpool`da buldu! Loris Karius, Kartal oluyor! Beşiktaş, Daily Mail'in haberine göre Alman kaleci Loris Karius'u 2 yıllığına kiralamak için Liverpool ile anlaşmaya vardı. 25 yaşındaki kaleci hakkında resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor. İlgili Haberi Oku