SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Manchester United Menajeri Jose Mourinho kadın muhabire patladı!

Manchester United Menajeri Jose Mourinho kadın muhabire patladı!

Manchester United'ın Brighton deplasmanından mağlup olduğu maçın ardından basın toplantısına katılan Jose Mourinho, kendisine soru soran kadın muhabiri önce bakışları ile tersledi. Daha sonra kendisine sorulan soruyu beğenmeyen Jose Mourinho, bu kez "İşinizde çok iyi olmalısınız" diyerek sert bir cevap verdi.

SKOR DIŞ HABER İngiltere Premier Lig’in ikinci haftasında Brighton’a deplasmanda 3-2 yenilen Manchester United, süpriz bir sonuca imza attı. Karşılaşmanın ardından kendisi ile röportaj yapan kadın muhabiri terleyen Manchester United Menajeri Jose Mourinho, bakışları ile sinirini belli etti. BeIN Sports muhabiri Carrie Brown’ın kendisine sorduğu soruları beğenmeyen Jose Mourinho, vücut dili ile kadın muhabiri tersledi.

20 Ağustos 2018 Enes Ünal seyyah oldu geziyor şu alemi! Kariyerine 16 yaşında Bursaspor'da başlayan milli futbolcu Enes Ünal, Villarreal'den bir diğer İspanyol ekibi Valladolid'e kiralandı. Enes Ünal böylece 21 yaşında 8. farklı takıma imza atmış oldu. İlgili Haberi Oku

“Manchester United büyük üne sahip bir takım… Bugün oynanan oyunun Manchester United’a yakıştığını düşünüyor musunuz?” şeklindeki soruya sert bir bakış fırlatarak cevap veren Jose Mourinho, “Hatalar yaptık ve bunun bedelini ödedik” dedi. Jose Mourinho, takımda iletişim sıkıntısı olduğu ile ilgili Carrie Brown’ın yaptığı eleştiriye ise “Takımdaki iletişim sıkıntısını kenardan izleyerek görebildiğinize göre işinizde harika olmalısınız” cevabı vererek tersledi.

Carrie Brown, bakışları ve sözleri ile kendisi tersleyen Jose Mourinho karşısında son sorusunu kekeleyerek sorarken yine “Hatalar yaptık ve bunun bedelini ödedik” şeklinde bir yanıtla karşılaştı.

Jose Mourinho, basın toplantısında ise maç ile ilgili “Rakibimiz kazanmayı bizden daha çok istedi ve üç puanı aldı” değerlendirmesinde bulundu.