SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Mor’un paylaştığı fotoğraf Almanya’da gündem oldu

Celta Vigo'da forma giyen Emre Mor'un sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım, Almanya'da gündem oldu. Emre Mor'un paylaştığı fotoğraf, modern futbolun absürtlüğü olarak gösterildi ve alay ile karışık eleştirildi.

Güncellenme: 13:55, 20/08/2018
Emre Mor’un paylaştığı fotoğraf Almanya’da gündem oldu

SKOR DIŞ HABERLER İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo’da forma giyen Emre Mor, saha içindeki performansını ile olmasa da, saha dışında yaptığı hareketle konuşulmayı başardı. Emre Mor’un Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım, Almanya’da gündem oldu. Almanya’da yayın yapan Die Welt gazetesi, Emre Mor’un özel yaptırdığı koltukla çektirdiği fotoğrafı “Modern futbolun absürtlüğünü gözler önüne serdi” başlığı ile eleştirdi.

İLGİLİ HABER Enes Ünal seyyah oldu geziyor şu alemi! Enes Ünal seyyah oldu geziyor şu alemi!

Emre Mor’un bir dönem Avrupa futbolunda geleceğe damga vuracak isimler arasında yer aldığı hatırlatılırken, 21 yaşındaki futbolcunun bir türlü beklenen patlamayı yapamadığından bahsedildi. Kariyerinde henüz bir başarı kazanamamış, büyük umutlarla transfer edildiği Borussia Dortmund’da tutunamamış olmasına rağmen paylaştığı fotoğrafın, Emre Mor’u utandırması gerektiği savunuldu. Emre Mor’un iyi bir kariyere sahip olmadan büyük paralar kazandığı belirtilirken Almanya’da sonra Celta Vigo’da da beklentilerin altında kaldığı yazıldı.

İLGİLİ HABER Manchester United Menajeri Jose Mourinho kadın muhabire patladı! Manchester United Menajeri Jose Mourinho kadın muhabire patladı!

Ancak başarısız bir kariyerin bile, Emre Mor’u bir süperstar gibi davranmaktan alıkoymadığı söylendi. Emre Mor’un bu kendini beğenmiş paylaşımının, modern futbolun ne kadar yanlış bir yöne doğru gittiğinin de kanıtı olduğu ifade edildi. Havuz başında arkasında “Emre Mor 7” yazan bir sandalyeye arkası dönük oturmuş bir şekilde oturan Emre Mor’un, hem sandalyesindeki hem de ayakkabılarındaki parıltı taşlara dikkat çekildi. Emre Mor’un, paylaştığı fotoğrafın altına gelen yorumları sildiğinin de altı çizildi.

7️⃣

Emre Mor (@emre.mor9)’in paylaştığı bir gönderi ()

Celta Vigo’da antrenmanlara geç kaldığı ve disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı kalan Emre Mor’un bu hareketlerinin Borussia Dortmund’da bilindiği, ancak genç futbolcunun tüm bunları bir kenara atıp böyle bir fotoğrafı takipçileri ile paylaşma cesaretini ‘Günümüz futbolunun absürtlüğü’ olarak nitelendirildi.

Yayınlanma Tarihi:13:40,