SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul’da Emre Akbaba izdihamı!

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba, Atatürk Havalimanı'nda izdihama neden oldu. Çok sayıda taraftarın karşıladığı Emre Akbaba, daha sonra kulüp yetkilileri ile birlikte havalimanından ayrıldı. Emre Akbaba'nın ayrılmasının ardından polis ile taraftarlar arasında kısa bir arbede yaşandı.

Güncellenme: 10:31, 18/08/2018

Galatasaray Kulübünün anlaşma sağladığı Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Emre Akbaba, İstanbul’a geldi. Türk Hava Yollarının tarifeli uçağıyla Antalya’dan Atatürk Havalimanı’na gelen 25 yaşındaki oyuncuyu, sarı-kırmızılı kulübün yetkilileri karşıladı. Çok sayıda taraftarın da karşıladığı Emre Akbaba, ardından kulüp yetkilileriyle havalimanından ayrıldı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Emre Akbaba transferinden neden vazgeçti? İşte perde arkası... Fenerbahçe Emre Akbaba transferinden neden vazgeçti? İşte perde arkası...

Emre Akbaba’nın havalimanından ayrılmasının ardından taraftarlarla polis arasında arbede yaşandı. Polis ekiplerinin müdahalesinin ardından taraftarlar tezahüratlar eşliğinde dağıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Emre Akbaba’nın transferi konusunda Alanyaspor Kulübü ile 4 milyon avro karşılığında anlaştıklarını, futbolcuyla da 4 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıklamıştı.

Yayınlanma Tarihi:10:16,