SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Emre Akbaba transferinden neden vazgeçti? İşte perde arkası…

Galatasaray’ın Lehine sonuçlanan Emre Akbaba transferinden Fenerbahçe’nin neden geri çekildiğini perde arkası belli oldu.

Güncellenme: 14:17, 18/08/2018
Fenerbahçe Emre Akbaba transferinden neden vazgeçti? İşte perde arkası…

Sercan HAMZAOĞLU / SÖZCÜ SKOR Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadrosuna katmak için çalıştığı Emre Akbaba transferi, sarı-kırmızılı ekibin lehine sonuçlandı. Fenerbahçe’nin Emre Akbaba tranferinden neden vazgeçtiği de belli oldu.

İLGİLİ HABER Mustafa Cengiz`den Emre Akbaba açıklaması: `Bizans yapmayız` Mustafa Cengiz`den Emre Akbaba açıklaması: `Bizans yapmayız`

İşte detaylar:

Fenerbahçe, Emre Akbaba transferi için Alanyaspor Kulübüyle görüşmeye başladı. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'yla Ali Koç ve başkan vekili Semih Özsoy, iki gün önce İstanbul'da bir araya geldi. Taraflar Emre Akbaba’nın transferi konusunda el sıkıştı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan Fenerbahçe`ye emojili gönderme Galatasaray`dan Fenerbahçe`ye emojili gönderme

Emre Akbaba Fenerbahçe'de oynamayı kabul etti

Akdeniz temsilcisiyle anlaşıldıktan sonra Emre Akbaba'yla iletişime geçildi. Görüşmede Emre Akbaba, ilk önce Fenebahçe'de oynamayı kabul etti ancak Galatasaray'ın tekrar devreye girdiğini öğrenince, sarı-lacivertli yönetime Galatasaray'a gitmek istediğini iletti. Bunu öğrenen Ali Koç'un, “Galatasaray'ın verdiği paranın her zaman fazlasını verebiliriz. Ancak Fenerbahçe'de oynamaya sıcak bakmayan birine bir daha kabul etse bile asla bu formayı vermem” diyerek transferin çekilme talimatı verdiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:09:30,