SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cüneyt Çakır Suudi Arabistan Süper Kupa finalini yönetecek

Cüneyt Çakır Suudi Arabistan Süper Kupa finalini yönetecek

Cüneyt Çakır, Suudi Arabistan Süper Kupa maçını yönetecek. El-Hilal ile El Ittihad arasında oynanacak karşılaşmada Cüneyt Çakır'ın yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun olacak.

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, El-Hilal ile El Ittihad takımları arasında oynanacak Suudi Arabistan Süper Kupa müsabakasını yönetecek.

14 Ağustos 2018 Türk futbolunda VAR mesaisi! İşte ilk haftanın raporu... Spor Toto Süper Lig'de bu sezon uygulamaya başlanan Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemi, ilk hafta maçlarına damga vurdu. Yalnızca maçın seyrini değiştiren kararlardaki bariz hataları düzeltmek için devreye sokulan ve nihai kararın her zaman hakem tarafından verildiği sistemden, Süper Lig'in ilk haftasında oynanan 9 karşılaşmanın 8'inde yararlanıldı. İlgili Haberi Oku

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Suudi Arabistan Futbol Federasyonunun ismen daveti, Merkez Hakem Kurulunun onayı ile Cüneyt Çakır, İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Loftus Road Stadyumu’nda yarın TSİ 20.30’da başlayacak karşılaşmada düdük çalacak.

Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Suudi Arabistan Futbol Federasyonundan Muhammed Alismail olacak.