SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdurrahim Albayrak’tan Emre Akbaba ve transfer açıklaması!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Galatasaray yönetimi arasında yapılan toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Albayrak Galatasaray'ın bugün bir transferi duyuracağını açıkladı...

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, sarı-kırmızılı kulübun bugün bir transfer açıklayacağını duyurdu.

Bugün kısa bir süre içerisinde transferi açıklayacaklarını ifade eden Albayrak, “UEFA’ya bir söz verdik ve bu kriterlerin dışarısına çıkmayacağız. Bugün bir transfer açıklayacağız ve bunun bir kısmını da NEF sağladı, kendisine teşekkür ediyoruz.

17 Ağustos 2018 SON DAKİKA | Emre Akbaba Galatasaray`da! İşte bonservis bedeli... Galatasaray, Fenerbahçe'nin de devreye girdiği milli futbolcu Emre Akbaba için Alanyaspor ile anlaşmaya vardı. İlgili Haberi Oku

Kuruşun hesabını yapıyoruz, yapacak transferlerimizden birine sponsorlarımızdan biri destek olacak. Sanıyorum ki 1-2 saat içerisinde Galatasaray taraftarına güzel haberler vereceğiz. Yerli mi yabancı mı, bunu biraz daha bekleyeceğiz, akşama bakacağız” dedi.

Abdürrahim Albayrak’ın bu açıklamalarının ardından Galatasaray’ın kısa bir süre içerisinde Alanyaspor’da Emre Akbaba’nın transferini resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Alanyaspor’dan Emre Akbaba’nın transferi için de konuşan Albayrak, “Hasan Çavuşoğlu ile dostluğumuz pazara kadar değil mezara kadardır, bizim öyle bir bağımız vardır. Dün sabaha kadar telefonla konuştum, beyin kanaması geçireceğimi düşündüm. Başkan ve Fatih hocayla görüştük, uzun uzun konuştuk, detaylı toplantı yaptık” şeklinde konuştu.

İşte Albayrak’ın açıklamaları…

‘Fikret Orman konusunda açıklık getireyim.  Şu anda bizim Beşiktaş’tan hiçbir oyuncuya talip olduğumuz yok. Beşiktaş’tan kimseyle ilgilenmiyoruz.

Kuruşun hesabını yapıyoruz. Sponsorlarımızdan bir tane bize transferde sponsor oluyor. Bir saat iki saat içinde sevinçli haberler vereceğiz.

Biz UEFA’ya bir söz verdik ve kriterlerin dışına çıkmak istemiyoruz. Bir kısmını NEF karşılayacak. Onlara teşekkür ederim. Dostların yardımlarıyla işleri götürüyoruz. Biz camiaya da söz verdik, 1 lira bile boşa gidemez

17 Ağustos 2018 Emre Akbaba transferinde en son gelişmeler... Galatasaray ve Fenerbahçe... Aytemiz Alanyaspor'un milli futbolcusu Emre Akbaba için Galatasaray ve Fenerbahçe amansız bir yarışa girdi. Fenerbahçe'nin teklifini kabul eden Aytemiz Alanyaspor yönetimi, Galatasaray'a transfer olmak isteyen Emre Akbaba'nın kararını beklemeye başladı. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Emre Akbaba'nın zorla Fenerbahçe'ye gönderilmek istendiğini öne sürdü İlgili Haberi Oku