SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdurrahim Albayrak’tan Emre Akbaba ve transfer açıklaması!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Galatasaray yönetimi arasında yapılan toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Albayrak Galatasaray'ın bugün bir transferi duyuracağını açıkladı...

Güncellenme: 16:46, 17/08/2018

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, sarı-kırmızılı kulübun bugün bir transfer açıklayacağını duyurdu.

Bugün kısa bir süre içerisinde transferi açıklayacaklarını ifade eden Albayrak, “UEFA’ya bir söz verdik ve bu kriterlerin dışarısına çıkmayacağız. Bugün bir transfer açıklayacağız ve bunun bir kısmını da NEF sağladı, kendisine teşekkür ediyoruz.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Emre Akbaba Galatasaray`da! İşte bonservis bedeli... SON DAKİKA | Emre Akbaba Galatasaray`da! İşte bonservis bedeli...

Kuruşun hesabını yapıyoruz, yapacak transferlerimizden birine sponsorlarımızdan biri destek olacak. Sanıyorum ki 1-2 saat içerisinde Galatasaray taraftarına güzel haberler vereceğiz. Yerli mi yabancı mı, bunu biraz daha bekleyeceğiz, akşama bakacağız” dedi.

Abdürrahim Albayrak’ın bu açıklamalarının ardından Galatasaray’ın kısa bir süre içerisinde Alanyaspor’da Emre Akbaba’nın transferini resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Alanyaspor’dan Emre Akbaba’nın transferi için de konuşan Albayrak, “Hasan Çavuşoğlu ile dostluğumuz pazara kadar değil mezara kadardır, bizim öyle bir bağımız vardır. Dün sabaha kadar telefonla konuştum, beyin kanaması geçireceğimi düşündüm. Başkan ve Fatih hocayla görüştük, uzun uzun konuştuk, detaylı toplantı yaptık” şeklinde konuştu.

İşte Albayrak’ın açıklamaları…

‘Fikret Orman konusunda açıklık getireyim.  Şu anda bizim Beşiktaş’tan hiçbir oyuncuya talip olduğumuz yok. Beşiktaş’tan kimseyle ilgilenmiyoruz.

Kuruşun hesabını yapıyoruz. Sponsorlarımızdan bir tane bize transferde sponsor oluyor. Bir saat iki saat içinde sevinçli haberler vereceğiz.

Biz UEFA’ya bir söz verdik ve kriterlerin dışına çıkmak istemiyoruz. Bir kısmını NEF karşılayacak. Onlara teşekkür ederim. Dostların yardımlarıyla işleri götürüyoruz. Biz camiaya da söz verdik, 1 lira bile boşa gidemez

İLGİLİ HABER Emre Akbaba transferinde en son gelişmeler... Galatasaray ve Fenerbahçe... Emre Akbaba transferinde en son gelişmeler... Galatasaray ve Fenerbahçe...

Yayınlanma Tarihi:15:51,