SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester City yıldızlarının zor anları: Duşta bile yanımızdaydı

Manchester City hakkındaki 'All or Nothing' (Ya Hep Ya Hiç) isimli belgeselin galası İngiltere'de yapıldı. Manchester City kaptanı Vincent Kompany, belgesel çekilirken yaşananları ve projenin kameramanı ile ilgili ilginç bir olay anlattı.

Güncellenme: 12:49, 16/08/2018
Manchester City yıldızlarının zor anları: Duşta bile yanımızdaydı

SKOR DIŞ HABERLER /  İngiltere Premier Lig’de geçtiğimiz sezon 100 puan toplayarak şampiyon olan Manchester City’nin bu başarısı ölümsüzleşti. ‘All or Nothing’ (Ya Hep Ya Hiç) isimli belgesel, Manchester City’nin şampiyonluk yolundaki hikayesini beyaz perdeye taşıdı. İngiltere’de gerçekleştirilen belgeselin galasında konuşan Manchester City kaptanı Vincent Kompany, kameramanın sürekli kendileri ile birlikte olduğunu belirtirken, “Duşta bile yanımızdaydı” dedi.

İLGİLİ HABER Bayern Münih Teknik Direktörü Niko Kovac`ın yasağı futbolcuları kızdırdı Bayern Münih Teknik Direktörü Niko Kovac`ın yasağı futbolcuları kızdırdı Kompanay, belgesel kameramanının çekimler süresince neredeyse takımın bir parçası gibi olduğunu belirtirken “Biz nereye gidersek o da oraya geliyordu. Kahvaltı ederken yanımızdaydı. Soyunma odasında yanımızdaydı. Hatta duşta bile yanımızdaydı” dedi. Bu durumun kendilerini biraz gerdiğinin de altını çizen Kompany “Sonuçta hangi görüntüleri kullanacaklarını bilmiyorduk. Her yerde bizimle birliktelerdi. Bir süre sonra filme çekildiğimizi fark etmez duruma geldik” ifadelerini kullandı.

Sezon öncesi tüm takım ile belgesel ekibinin bir toplantı gerçekleştirdiğini anlatan Kompany “Bize çekimlerin nasıl olacağı hakkında bilgi verdiler. O andan sonra hep birlikte projenin arkasında olduk. Elimizden gelen desteği verdik” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:12:06,