SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MAÇ ÖZETİ: LASK Linz Beşiktaş özet izle! Negredo gol attı, tur geldi…

Linz Beşiktaş özet! Beşiktaş 89. dakikaya kadar 2-0 yenik olduğu LASK Linz'e 90. dakika attığı golle 2-1 yenildi fakat ilk maçta 1-0 yenmeyi başardığı için tur atlayan taraf oldu. Beşiktaş toplamda 2-2'lik skorla UEFA Avrupa Ligi play off turuna kaldı. Mücadeleyi izleyemeyen futbol severler için haberimizin içerisinde LASK Linz Beşiktaş maçı özet görüntüleri bulunuyor.

Güncellenme: 23:05, 16/08/2018
MAÇ ÖZETİ: LASK Linz Beşiktaş özet izle! Negredo gol attı, tur geldi…

Beşiktaş ilk maçta 1-0 yendiği LASK Linz’e Avusturya’da 2-1 yenildi. İlk maçta rakibini 1-0 yenmeyi başaran Beşiktaş avantajını iyi kullanarak Beşiktaş toplamda 2-2’lik skorla Avrupa Ligi play off turuna yükseldi. Avusturya temsilcisi Linz’in gollerini 42. dakikada Victor ve 68. dakikada Frieser attı. Beşiktaş’ın aradığı gol ise 90. dakikada Negredo’dan geldi. Maçın önemli anlarını ve maç özetini haberin içinde bulunan aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz. Maç özeti yayınlandığı anda Linz Beşiktaş özeti, önemli anları ve golleri izleyebilirsiniz.

LASK LİNZ BEŞİKTAŞ ÖZETİ İZLE

BJK MAÇINDA CANLI YAYIN KRİZİ YAŞANDI

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Beşiktaş, LASK Linz'e konuk olurken maç öncesi yaşanan yayın krizine yeni bir halka daha eklendi. LASK Linz – Beşiktaş maçından yaklaşık bir saat önce maçın TRT 1'den yayınlanacağı duyurulurken maç başlamasına rağmen, karşılaşmadan önce özel yayın yapan TRT 1 maç yayınına giremedi.

Maçın ilk 10 dakikasında bir kamu spotu yayınlanırken taraftarlar sosyal medyadan hem tepki gösterdi, hem de şaşkınlıklarını gizleyemedi. TRT 1 9. dakikada “Maç birazdan TRT 1'de” yazısını alt banttan paylaştı. TRT 1 maç yayınına 15. dakikada başladı. “Avusturya'daki yayıncı kuruluştan kaynaklanan teknik sorunlar nedeniyle yayına başlayamadık açıklaması” yapıldı.

Yayınlanma Tarihi:22:48,