SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da Garry Rodrigues şoku!

Galatasaray’da Garry Rodrigues şoku!

Galatasaray'ın yıldız kanat oyuncusu Garry Rodrigues, sakatlık geçirdi. Sağ uyluk arka adalesinde zorlanma ve kanama tespit edilen Rodrigues'in tedavisine başlandı.

Galatasaray, yıldız kanat oyuncusu Garry Rodrigues’in sakatlandığını kulübün resmi internet sitesinden duyurdu. Oyuncunun sağ uyluk arka adalesinde ağrı hissettiği ve tetkikler sonucunda ilgili bölgede zorlanma ve kanama tespit edildiği açıklandı. Garry Rodrigues’in pazar günü Türk Telekom Stadı’nda oynanacak Göztepe maçına yetişmesi beklenmiyor. “Dün yapılan antrenmanın son bölümünde sağ uyluk arka adale grubunda ağrı hisseden Garry Rodrigues’in bugün sponsor hastanemiz Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde yapılan tetkikleri sonrası ilgili bölgede ikinci derece zorlanma ve kanama tespit edilmiştir.

Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.” 16 Ağustos 2018 Galatasaray maçı öncesi Göztepe`de Beto şoku! Bu hafta Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacak olan Göztepe'de Beto şoku yaşanıyor. Göztepe'nin Evkur Yeni Malatyaspor ile oynadığı karşılaşmanın ardından soyunma odasındaki hareketi nedeniyle 1 maç ceza alan Beto, Galatasaray maçında takımını yalnız bırakacak. İlgili Haberi Oku