SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘FBTV kapanıyor’ iddiasına Fenerbahçe’den flaş yanıt!

‘FBTV kapanıyor’ iddiasına Fenerbahçe’den flaş yanıt!

Kulüp kanallarının kapatılacağı iddiaları gündemde yer alırken Fenerbahçe, çıkan haberlere bir yanıt verdi. Sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada FBTV'nin kapatılmasının söz konusu olmadığı ifade edildi.

Kulüpler Birliği’nin kararı ile Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın televizyon kanallarını kapatma kararı aldığı yönünde ortaya atılan iddialara Fenerbahçe, resmi internet sitesinden cevap verdi. Sarı-lacivertliler FBTV’nin kapatılmayacağını duyurdu. Haberlerde ve iddialarda adı geçen diğer kulüperlin de konuyla ilgili açıklama yapmaları bekleniyor.

“Bugün, birçok farklı internet sitesinde ve sosyal medyada yer alan “Kulüp Kanalları Kapatılıyor” haberlerine dair kulübümüze gelen bilgi taleplerine istinaden açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Kulübümüzün, kanalımız FBTV ile ilgili, haberlerde yer alan şekilde bir tasarrufu bulunmamaktadır.

Kamuoyunun ve camiamızın bilgilerine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ” 16 Ağustos 2018 Forvet transferi resmen açıklandı: Fenerbahçe ile anlaştık Transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Fenerbahçe, kadrosuna bir forvet oyuncusu daha katmaya hazırlanıyor. FC Zürih Sportif Direktörü Thomas Bickel, Michael Frey'in transferi konusunda Fenerbahçe ile anlaştıkları duyurdu. İlgili Haberi Oku