SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray kimleri transfer edecek? İşte GS tranfer haberleri…

Süper Lig'in başlamasına rağmen transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray Emre Akbaba için son teklifini yaptı. Stoke City Galatasaray transfer listesinde yer alan Ndiaye'nin gidişine onay verdi. İşte, Galatasaray transfer gelişmeleri ve transfer gündemi...

Güncellenme: 14:38, 08/09/2018
Galatasaray kimleri transfer edecek? İşte GS tranfer haberleri…

Stoke City, bu hafta kadroya alınmayan Ndiaye’yi herhangi bir kiralık bedeli talep etmeden gönderme kararı aldı. Senegalli oyuncu yeniden G.Saray forması giymeye çok yakın. Galatasaray taraftarlarının takımlarında en çok görmek istedikleri isimlerin başında gelen Emre Akbaba için Galatasaray, Alanyaspor’a son teklifini yaptı, verilecek cevap merakla bekleniyor. İşte, GS’de yaşanan transfer gelişmeleri…

GALATASARAY NDİAYE’DE MUTLU SONA YAKIN

Galatasaray’ın uzun süredir kadrosuna yeniden katmak için uğraş verdiği Badou Ndiaye, sarı-kırmızılı formayı giymeye çok yakın.

Stoke City taraftarlarının isteksiz futbolu nedeniyle protesto ettiği Senegalli oyuncu, bu hafta kadroya alınmadı.

İngiliz ekibi, bu tavrından dolayı Badou Ndiaye’yi, herhangi bir kiralama bedeli talep etmeden gönderme kararı aldı. Stoke City, yıllık maliyetine karşılık Ndiaye’nin Galatasaray’a 1 yıllığına kiralanmasına onay verdi.

EMRE AKBABA EL SIKIŞMAYA YAKIN

Emre Akbaba için yeni gelişmeler var. Sarı-kırmızı renklere gönül veren gurbetçi oyuncu geçen hafta Başakşehir’in teklifini reddetmişti. Emre Akbaba kendisi ile ilgilenen Fenerbahçe’ye de “Galatasaray’dan başka takıma gitmem” mesajını yolladı ve Alanyaspor’un 10 numarasını sarı- kırmızılı kulübe satmaktan başka çaresi kalmadı. Bu transferi bu hafta bitirmeye karar veren sarı-kırmızılı kulüp, Alanyaspor’u 3 milyon Euro bonservise ikna etmeye çalışıyordu. 25 yaşındaki Emre Akbaba’yla her konuda anlaşan Galatasaray'ın, Alanyaspor'la da pazarlıklarda aşama kaydettiği ve tarafların el sıkışma noktasına geldiği öğrenildi. Bu transferin önümüzdeki hafta başında bitmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:17:47,