SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Liverpool’dan Karius’u istedi! İşte, 14 Ağustos BJK transfer haberleri…

Fabri'nin ardından kaleci arayışlarına giren Beşiktaş için İngiltere'den Karius iddiası geldi. Hücum bölgesini de güçlendirmek isteyen Beşiktaş Mitroglou'nu yeniden gündemine aldı. İşte, Beşiktaş'tan son dakika transfer haberleri...

Güncellenme: 20:15, 14/08/2018
Beşiktaş Liverpool’dan Karius’u istedi! İşte, 14 Ağustos BJK transfer haberleri…

Beşiktaş ligin başlamasıyla birlikte transfer şartlarını zorlamaya başladı. Fabri’nin Fulham’a transferinin ardından kaleci arayışlarına başlayan Beşiktaş, Alisson Becker’in transferi sonrasında yedek kalan Loris Karius’u transfer listesine dahil etti. Beşiktaş’ın Marsilya’nın Yunan golcüsü Konstantinos Mitroglou için harekete geçtiği öne sürüldü. İşte, BJK’de yaşanan son dakika transfer gelişmeleri…

BEŞİKTAŞ KARİUS’UN PEŞİNDE

The Sun’ın haberine göre Beşiktaş, Alisson Becker’in transferi sonrası Liverpool’da ilk 11’deki yerini kaybeden Loris Karius’u yakından takip ediyor. Daha önce Simon Mignolet ile de ilgilenen Beşiktaş, Belçikalı file bekçisinin bonservis ve maaşını karşılamakta zorlanmıştı.

Geçen sezon UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde iki hatalı gol yiyen Loris Karius eleştirilerin odak noktası olmuştu. Liverpool da kafasını toparlaması adına Karius’u kiralık göndermeye sıcak bakıyor. Geçen sezon UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde iki hatalı gol yiyen Loris Karius eleştirilerin odak noktası olmuştu. Liverpool da kafasını toparlaması adına Karius’u kiralık göndermeye sıcak bakıyor.

MİTROGLOU YENİDEN GÜNDEMDE

Geçtiğimiz sezon adı sıkça Beşiktaş ile anılan Konstantinos Mitroglou, transfer sezonun bitmesine kısa bir süre kala yenide Beşiktaş gündemine geldi. Marsilya’dan ayrılmaya sıcak bakan golcü isim için talipler arasında Beşiktaş da anılıyor. Beşiktaş’ın Marsilya’nın Yunan golcüsü Konstantinos Mitroglou için harekete geçtiği öne sürüldü. Daha önce de Beşiktaş’ın gündemine gelen futbolcu Marsilya’da Benfica’daki performansına yaklaşamamıştı.