SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’dan Fenerbahçe maçının ardından flaş açıklama!

Spor Toto Süper Ligi 1. haftasında oynanan Fenerbahçe-Bursaspor maçının ardından yeşil beyazlı ekip kulübün resmi internet sitesinden sert bir açıklama yaptı. Bursaspor maçın ardından ilerleyen saatlerde açıklamayı kulübün sosyal medya hesabından ve resmi sitesinden kaldırırken Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın maç sonrasında "Ali Koç bizi çok iyi ağırladı" demesi dikkatlerden kaçmadı.

Güncellenme: 13:13, 12/08/2018
Bursaspor’dan Fenerbahçe maçının ardından flaş açıklama!

Bursaspor Kulübü, Fenerbahçe ile oynadıkları maç sonrasında Ali Koç’a yönelik bir açıklama yaptı.

İşte Bursaspor’dan yapılan açıklama:

“Fenerbahçe büyüktür küfür etmez mottosuyla başlattığınız yeni sezonda, önce maç öncesinde bizim en değerlimiz olan taraftarlarımıza ve onların liderine ve bizim de en değerlilerimizden birine karşı sergilediğiniz bu vahşi ve mertlikle bağdaşmayan davranışınız için hesap vermelisiniz. Saha dışındaki bu davranışınızı, maç içindeki hakem ve VAR kararlarıyla birleştirdiğinizde nasıl bir açıklama yapacağınızı merakla bekliyoruz. KOÇ…”

Bursaspor maçın ardından ilerleyen saatlerde açıklamayı kulübün sosyal medya hesabından ve resmi sitesinden kaldırdı.

BURSASPOR BAŞKANI ALİ AY: “ALİ KOÇ BİZİ ÇOK GÜZEL AĞIRLADI”

Öte yandan Bursaspor’un bu açıklaması öncesinde maçı stattan izleyen Bursaspor Başkanı Ali Ay, maç sonunda yaptığı açıklamada”Ali Koç başkana başarılar diliyorum. Bizi çok güzel ağırladı. Olması gereken buydu. Kulüpler Birliği’nde de artık daha uyumlu bir birlik göreceğiz” ifadelerini kullandı.

İşte Bursaspor’un siteden kaldırdığı açıklaması;

İLGİLİ HABER VAR penaltı dedi sosyal medya yıkıldı! VAR penaltı dedi sosyal medya yıkıldı!

Yayınlanma Tarihi:00:31,