SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Slimani için taktik değiştirebilir! İşte alacağı ücret…

4-2-3-1 oynayan Leicester City’de sınıfta kalan Cezayirli forvet, Sporting’de 4-4-2 ile bir sezonda 31 gol atmıştı. 3 forvetli sistem de Slimani’nin verimini arttırabilir

Güncellenme: 10:03, 11/08/2018
Fenerbahçe Slimani için taktik değiştirebilir! İşte alacağı ücret…

İrfan YİRMİBEŞ – SÖZCÜ SKOR / Fenerbahçe, Leicester City'den İslam Slimani'yi renklerine kattı. 30 yaşındaki Cezayirli forvet, İngiltere Premier Ligi'nde teknik direktörlerinin 4-2-3-1 sistemini uygulaması nedeniyle beklenen performansı sergileyemedi.

Vardy ve İheanacho'nun gölgesinde kalan Slimani, Portekiz'deki günlerini arıyor.  4-4-2 dizilişiyle 2015-2016 sezonunda Sporting Lizbon'da 31 gol kaydetmişti.

PLAN ONA GÖRE

Cocu da oyunu İslam Slimani'nin daha verimli olabileceği 4-4-2 sistemine çevirmeyi planlıyor. Soldado ile birlikte ileri ikilide görev yapacak deneyimli forvet, Giuliano'nun da hücuma yakın oynamasıyla daha etkili bir performans ortaya koyacak. Tipik bir 10 numaranın olmadığı 4-3-3 de Cocu'nun seçenekleri arasında

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin yeni transferi İstanbul`da Fenerbahçe`nin yeni transferi İstanbul`da

SATIN ALMA OPSİYONU YOK

Fenerbahçe’nin İslam Slimani'yi hangi şartlarda renklerine bağlayacağı netleşti.

Sarı-lacivertliler, Cezayirli forvetin 4.25 milyon Euro'luk yıllık maaşını verecek, kiralama ücreti olarak da İngiliz kulübüne 1.5 milyon Euro kiralama ücreti ödeyecek.

Anlaşmada satın alma opsiyonu olmayacak.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin rakibi Benfica ecel terleri döktü Fenerbahçe`nin rakibi Benfica ecel terleri döktü

Yayınlanma Tarihi:09:58,