SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe taraftar hesabı 12 Numara’dan flaş karar: Başkanımız Ali Koç’un vizyonu ile çizdiği yeni yolda…

Fenerbahçe taraftar hesabı 12 Numara’dan flaş karar: Başkanımız Ali Koç’un vizyonu ile çizdiği yeni yolda…

Fenerbahçe taraftarlarının etkin bir şekilde takip ettiği sosyal medya hesaplarında '12 Numara' hesabı, kapanma kararı aldı. '12 Numara' kararı sosyal medya hesabından duyurdu.

Fenerbahçe taraftar hesaplarından ’12 Numara’ sosyal medyadaki yayın hayatına son verdi. Twitter’da 2 milyona yakın takipçisi bulunan ve en büyük taraftar hesaplarından biri olan ’12 Numara’, kararı takipçilerine sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

10 Ağustos 2018 Fenerbahçe transfer haberleri: Slimani'nin eşinden son dakika paylaşımı! (10 Ağustos) Fenerbahçe, taraftarlarının heyecanla beklediği Slimani transferinde mutlu sona çok yakın! Kevin Gameiro transferi için gerekli şartlar oluştu. İşte, son dakika Fenerbahçe transfer haberleri... İlgili Haberi Oku ’12 Numara’ konu ile ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Başkanımız Ali Koç’un vizyonu ile çizdiği yeni yolda, futbol iklimimizin seviyesinden dolayı attığımız adımların kulübümüze ve yönetimimize zarar vermemesi adına, yayın hayatımıza süresiz olarak son veriyoruz. Hoşçakal 12 Numara.”