SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ankaragücü Galatasaray maçına trafik engeli! Abdurrahim Albayrak devreye girdi

Ankaragücü ile Galatasaray arasında oynanan Süper Lig'in 2018-2019 açılış maçı trafik nedeniyle geç başladı. Galatasaray kafilesi, Abdurrahim Albayrak'ın devreye girmesi ile stadyuma ulaşabildi.

Güncellenme: 22:44, 10/08/2018
Ankaragücü Galatasaray maçına trafik engeli! Abdurrahim Albayrak devreye girdi

Spor Toto Süper Lig’de 2018-2019 sezonu son şampiyon Galatasaray ve ligin yeni ekiplerinden Ankaragücü maçıyla açıldı. Saat 21:45’te başlaması gereken mücadele, yaklaşık 15 dakika gecikmeli başladı. Trafik nedeniyle iki takımın da Osmanlı Stadı’na geç ulaşması nedeniyle Ankaragücü Galatasray maçının santrası 21:57’de yapıldı.

İLGİLİ HABER Ankaragücü Galatasaray maçında 10 yıl sonra bir ilk... Ankaragücü Galatasaray maçında 10 yıl sonra bir ilk...

Kaldığı otelden maça gelmek için yola çıkan Ankaragücü kafilesi saat 21:00 gibi Osmanlı Stadı’na ulaşabildi. Tıpkı Ankaragücü gibi trafiğe takılan Galatasaray kafilesi ise 21:03’te stadyuma geldi. Futbolcular, yaşanan gecikmeden dolayı 21:22 itibariyle ısınmaya çıkabildi. Bu nedenle mücadele 15 dakika kadar gecikmeli başlamak zorunda kaldı.

İLGİLİ HABER Tugay Kerimoğlu`nun yeni adresi belli oldu Tugay Kerimoğlu`nun yeni adresi belli oldu

Bu arada Galatasaray kafilesini taşıyan otobüsün trafikte sıkışıp kalması sonrası Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak devreye girdi. Abdurrahim Albayrak, durumu Trafik Emniyet görevlilerine anlattı. Bu görüşmenin ardından Galatasaray kafilesini taşıyan otobüs, ters yöne eskortla girerek stada ulaşabildi.