SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarına mesaj

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarına mesaj

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeni sezon öncesi taraftarlara seslendi. Ali Koç, mesajında "Fenerbahçe büyüktür, küfür etmez" ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig’de 2018-2019 sezonu öncesi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftarlarına seslendi. Fenerbahçe’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Ali Koç, dostluk mesajı verdi.

10 Ağustos 2018 Fenerbahçe taraftar hesabı 12 Numara`dan flaş karar: Başkanımız Ali Koç`un vizyonu ile çizdiği yeni yolda... Fenerbahçe taraftarlarının etkin bir şekilde takip ettiği sosyal medya hesaplarında '12 Numara' hesabı, kapanma kararı aldı. '12 Numara' kararı sosyal medya hesabından duyurdu. İlgili Haberi Oku

Ali Koç, Fenerbahçe taraftarına yaptığı seslenişte şu ifadelere yer verdi:

“111 yıllık tarihi bir çınar olarak Türk sporunu sevgiyle, mutlulukla ve umutla yarınlara taşımak zorundayız. Can’ların, Lefter’lerin mirasının daima iyilik saçabilmesi, İhsan teyze ve Mümtaz amcanın aşkının hep devam edebilmesi ve Fenerbahçe ile ilk kez buluşan çocukların heyecanının hiç bitmemesi için haykırıyoruz. Statta, sokakta ve sosyal medyada, ‘Fenerbahçe büyüktür, küfür etmez’ diyoruz. Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nda herkesi yeniden saygıya davet ediyoruz.”