SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İslam Slimani kimdir? Fenerbahçe’de Islam Slimani transferi tamam!

Fenerbahçe uzun zamandır ilgilendiği Leicester City'in golcüsü Islam Slimani transferinin mutlu sona ulaşması çok yakın! Sky Sports'un Slimani iddiası taraftarları heyecanlandırdı. Fenerbahçe Peki, Islam Slimani kimdir?

Güncellenme: 18:56, 09/08/2018
İslam Slimani kimdir? Fenerbahçe’de Islam Slimani transferi tamam!

islam Slimani Fenerbahçe’ye transfer olmaya çok yakın. Sky Sport’un iddiasına göre Leicester City'nin forveti Islam Slimani'nin, Fenerbahçe'ye sezon sonuna kadar kiralık olarak geliyor. Sky Sports geçtiğimiz günlerde Beşiktaş, Sporting Lizbon ve Fenerbahçe'nin 30 yaşındaki Cezayirli forveti transfer etmek için yarış halinde olduğunu yazmıştı. Peki, Islam Slimani kimdir?

İSLAM SLİMANİ KİMDİR?

İlk olarak adını 2014 Dünya Kupası’nda duyuran Islam Slimani, Cezayir formasıyla başarılı bir turnuva geçirdi.

Futbol hayatına Cezayir’in JSM Cheraga takımında başlayan Slimani daha sonra Sporting Lizbon takımına transfer oldu. Burada da başarılı bir performans gösteren Islam Slimani 30.50 milyon € bedelli İngiliz Leicester City takımına transfer olmuştu.

Burada beklenilen patlamayı yapamayan Slimani geçen sezonu kiralık olarak Newcastle United takımında geçirmişti.

İLGİLİ HABER Son dakika... Leicester City ve Fenerbahçe, Islam Slimani transferinde anlaşmaya çok yakın Son dakika... Leicester City ve Fenerbahçe, Islam Slimani transferinde anlaşmaya çok yakın

SKY SPORTS “İSLAM SLİMANİ FENERBAHÇE’DE” DEDİ

İngiltere Premier Lig takımlarından Leicester City'nin forveti Islam Slimani'nin, Fenerbahçe'ye sezon sonuna kadar kiralık olarak gelmeye çok yakın olduğu SKY Sport tarafından iddia edildi.

Sky Sports geçtiğimiz günlerde Beşiktaş, Sporting Lizbon ve Fenerbahçe'nin 30 yaşındaki Cezayirli forveti transfer etmek için yarış halinde olduğunu yazmıştı.

İngiliz basını bugün son dakika bilgisiyle verdiği haberde, sarı lacivertlilerin Leicester City ile el sıkıştığını ve transferin her an bitebileceğini duyurdu.

Yayınlanma Tarihi:17:19,