SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karşınızda West Bromwich Albion’ın yeni maskotu: Kombi Adam!

İngiltere Championship ekiplerinden West Bromwich Albion'ın yeni maskotu sosyal medyada alay konusu oldu. Sponsorluk anlaşması gereği WBA'nın yeni maskotu olan "Kombi Adam" sezonun açılış maçında gündeme oturdu!

Güncellenme: 12:36, 07/08/2018
Karşınızda West Bromwich Albion’ın yeni maskotu: Kombi Adam!

SÖZCÜ SKOR / DIŞ HABERLER 2017-2018 Premier League sezonunu 20. ve son sırada tamamlayarak küme düşen West Bromwich Albion’ın yeni maskotu taraftarları hem güldürdü, hem de şaşırttı. Bu sezon Championship’te mücadele edecek olan ve ligin açılış maçında konuğu Bolton Wanderers’a 2-1 mağlup olan WBA’nın yeni maskotu sponsorluk anlaşması gereği “Kombi Adam” oldu!

Bir kombi markası ile anlaşma imzalayan WBA’ın yeni maskotunun kolları ve bacakları olan bir kombi olması garip karşılanırken Kombi Adam sosyal medyada alay konusu oldu. Rakip taraftarların yanı sıra WBA taraftarları da yeni maskotla ilgili şakalar yapmaktan kaçınmadı. İngiliz basını da konuya değinirken Kombi Adam’ı NBA takımlarından New Orleans Pelicans’ın maskotu King Baby ve İskoçya takımı Patrick Thistle’ın maskotu Kingsley gibi efsanelerle birlikte tüm zamanların en kötü maskotları arasında gösterdi.

İLGİLİ HABER Arsenal için dev teklif! 2.33 milyar dolara... Arsenal için dev teklif! 2.33 milyar dolara...

Yayınlanma Tarihi:12:26,