SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ta flaş ayrılık! Serkan Reçber görevinden istifa etti

Beşiktaş’ta flaş ayrılık! Serkan Reçber görevinden istifa etti

Beşiktaş Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörü Serkan Reçber, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Kısa bir süre önce Beşiktaş’ta Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörlüğü görevine getirilen futbol yorumcusu Serkan Reçber, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklama ile görevinden ayrıldığını duyurdu. Reçber, Beşiktaş camiasına teşekkürlerini sundu.

İşte o açıklama: “Sevgili Beşiktaşlılar, ülkemizin en köklü kulübü Beşiktaş ailesinin bir üyesi olmanın haklı gururunu taşıyorum. Kısa bir süre önce başladığım görevimde bu camiaya hizmet edebilmek adına elimden gelen tüm gayreti büyük bir keyifle gösterdim. Beşiktaşımızın geleceğe daha emin adımlarla ilerlemesi için oluşturulan futbol altyapı çalışmalarının bir parçası oldum. Geçirdiğim kısa sürede güzel işler yapmaya çalıştım. Büyük bir gururla sürdürdüğüm görevimden bugün itibariyle ayrılma kararı aldım.Başta Başkanımız olmak üzere bugüne kadar bana destek veren yöneticilere,teknik heyete,geleceğin futbolcu Kartallarına ve siz büyük Beşiktaş taraftarına teşekkürlerimi sunuyorum.”

07 Ağustos 2018 Beşiktaş - LASK Linz maçını Frankowski yönetecek Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında LASK Linz'i konuk edeceği karşılaşmayı Polonya Futbol Federasyonu'ndan Bartosz Frankowski yönetecek. İlgili Haberi Oku